Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Magda Gessler nad jez. Białym: Trujący junkfood i nie ma punktu medycznego

Utworzony przez kola, 1 sierpnia 2014 r. o 15:34
Pani Magda ma stuprocentową rację. Jestem z Włodawy i nad jeziorem białym bywam tylko z powodu mojego syna i jego chęci zabaw w wodzie. Jezioro Białe moim zdaniem to spęd bydła uważam że nie da się tam wypocząć, a i woda w sezonie ma wiele do życzenia pod względem czystość. Nie pozostaje życzyć mi nic innego wczasowiczom nad j. białym jak wspaniałego wypoczynku w smrodzie, tłoku i hałasie !    ps. Żarcie pod psem !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pierdolenie o szopki nic więcej.. Ta gessler niech se zajebie z baranka bo ona tylko wie o życiu w luksusie a o normalnym życiu chuj wie ! Tyle w temacir
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam P[ani Gessler ma rację ,że Okuninka nawet nie ma szalet sikają do wody i robią w tej wodzie różne cuda .Żeby na takie Jezioro i tyle ludzi co tam przebywa nie było ubikacji ???A gastronomia pożal się boże władze nic nie robią a zatruć można się nawet samą wodą w jeziorze brrrr coś okropnego kupę chamstwa ,pijaństwa itp..żarcie okropne. Może wreszcie  ktoś się za to weżmie bo władze tylko narzekają ..nic nie robią .A tereny ładne :) i można tam zrobić coś fajnego i normalnego :) Gratuluję Pani Gessler ze wreszcie ktoś śmiał  się wypowiedzieć na ten temat brawooo  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to prawda, że przyjechała i Gęsią Szyję zamieniła na Gęsie Skwarki?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...