Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Magda Welc w finale Mam Talent! Pokonała wszystkich! (wideo)

Utworzony przez Pioter, 23 października 2010 r. o 21:41 Powrót do artykułu
Jeśli muzyka poważna nie była rozrywkowa to występ tej g**niary tym bardziej był nudny... Nie wiem po cholerę ją wzięli do półfinału... chyba tylko za to że to dzieciak
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
News dodano 21 17 a wyniki byly o 21 45 wiem bo sam ogladalem dziwne hmmm czyzby nasz kochany dzienniczek wschodni ma jakies przecieki od szanownej telewizji TVN heh waleni sciemniacze telewizyjni heh nara wam tchorze!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gratulacje i powodzenia!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba nie wiesz co mówisz...dzisiaj był pierwszy z kilku półfinałow. I to właśnie o tym występie jest news
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Telewizja daje reklamę a linie były zamknięte.więc widzieli.miała pierwsze miejsce!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Madziu!!! Wiedziałam, że przejdziesz! Życzę Ci aby następny etap był równie udany:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ogromne gratulacje Madziu! Bądż sobą, jestem przekonana, że zdobędziesz główną nagrodę. Wciąż trzymam za ciebie kciuki.Uda ci się, zobaczysz! Pokonasz swoim głosem wszystkich! Powalisz jurry na kolana! Powodzenia!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratulacje Madziu. Jesteś Wielka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Juz czekam na następny występ tej cudownej dziewczynk. Pragnie się pięknych rzeczy a tu takie można przeżyć. Powodzenia malutka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z całym szacunkiem dla Magdy ale ja nie rozumiem calej tej nagonki z tymi spiewajacymi,po co ich az tylu. I bedzie tak jak w poprzednich edycjach MT...w kazdym polfinale jakis akrobata,tancerzyk i kilku spiewajacych. Powinni dla nich zrobic zupelnie inny program albo reaktywowac Idola.Powoli staje sie nudne! Bo kiedy czlowiek zasiada w sobote przed telewizorem to spodziewa sie czegos naprawde rewelacyjnego. A Holowni to powinni na wizji gebe kneblowac bo i tak nie mowi nic ciekawego a jego czas mogli by dac Prokopowi...byla by lepsza wersja zabij mnie smiechem. pozdrawiam Magde i jak juz sie dostalas to powodzenia w Finale!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niesamowity glos
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pięknie po prostu Pięknie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wspaniale oby tak dalej powodzenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piękny masz głosik Madziu,trzymam kciuki za Ciebie,wierzę że tym razem TY wygrasz tę edycję,należy Ci się.I wiadomo:Ach lubelskie jakie cudne,gdzie jest drugi TALENT?Powodzenia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przepis na dostanie sie do finału: miec 11 lat, rozpłakać sie w materiale puszczanym zaraz przed występem, zaspiewac poważna piosenke
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytam posty i nie wiem skąd tyle zajadłości!!!!! Kto nie chce niech ne ogląda!!!! Wszechobecna zazdrość i zawiść niszczy nas wszystkich. Nie ulega wątpliwości, że Magda ma silny, barwny głos. Prawdą jest, że repertuar jest zbyt poważny, le gdyby nie takie piosenki, może by Magdy nie zauważono. Jedynie strój Magdy do złudzenia przypominał mi ubranie Klaudii Kulawik z finału....Ale czy to jest najważniejsze?! Tak trzymaj Magda!!! Nie daj się!!! I miej w nosie wszystkie zawistne komentarze, bo trzeba nie lada odwagi, aby wystąpić przed tak wielką publicznością...A Ty i tak już osiągnęłaś wielki sukces!! Trzymam kciuki za Twój kolejny występ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak jak powiedziała Agnieszka za twoim głosem się tęskni. Masz przecudny dojrzały głos, czekaliśmy na twój występ i nie rozczarowałaś nas. Wszystkiego dobrego!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z calym szacunkiem do talentu Magdy, bo glos ma niezaprzeczalnie czysty, mocnu... ale tu wszystko mi sie jakos, mowiac jezykiem jurorow, nie zgadza. jest wystep a ona ubrana, jak troche nietaktownie jej zwrocila uwage Foremniakowa, niczym dziecko z ochronki;] rozumiem, ze dziewczynka sie dobrze czuje w powaznych piosenkach, ale to jednak nie jej target i jesli zrobi kariere, to nie sadze ze ktos dla niej bedzie pisal piosenki w stylu Dzemu?! czasem mialam wrazenie, ze Magda troche sztucznie sie usmiecha, to nie byly usmiechy, ale szczerzenie zebow jak dla mnie, nie wiem takie dziwne wrazenie odnioslam. aha i nie piszcie, ze jak ktos krytykuje to od razu zazdrosci.. to smieszne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do rodziców Magdy, Magda jestcudownie utalentowanym dzieckiem.I nie dopuszczajcie jej do komputera,niechaj nie czyta bzdurnych o niej opinii.Niechaj spokojnie przygotowywuje się do finału Mam talent.Ludzie są zawistni,zawsze będą glebić prawdziwe perełki.Magdo jestem za Tobą.Wierzę w Twoje zwycięstwo.Jesteś po prostu najlepsza. Adam,61-latek,już szczęśliwy dziadek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
droga Madziu i rodzice... jest taka piękna piosenka zapomnianego naszego wykonawcy ... Waldemara Koconia.. tytuł Wyznania najcichsze... WYMARZONA DLA TWOJEJ BARWY I MOŻLIWOŚCI GŁOSOWYCH ......ZAŚPIEWAJ I WYGRAJ !!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...