Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Magda Welc w finale Mam Talent! Pokonała wszystkich! (wideo)

Utworzony przez Pioter, 23 października 2010 r. o 21:41 Powrót do artykułu
SZKODA! Bo byli lepsi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaco napisał:
SZKODA! Bo byli lepsi
Ciekawe kto?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam talent czy idol ? ładnie śpiewa, ale generalnie tylko muzyków widać chcą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pioter napisał:
Jeśli muzyka poważna nie była rozrywkowa to występ tej g**niary tym bardziej był nudny... Nie wiem po cholerę ją wzięli do półfinału... chyba tylko za to że to dzieciak
Ot, tak jakoś nasunęło mi się na myśl: Kiedyś - REKLAMA DŹWIGNIĄ HANDLU Dziś - PROMOCJA DŹWIGNIĄ SUKCESU. A czasami "sukcesu". "Identycznego z naturalnym"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głos ma wspaniały, ale repertuar za poważny jak na jej wiek. Jest mnóstwo lepszych, weselszych piosenek, które będą brzmiały lepiej i prawdziwiej! I ten uśmiech Magdy w czasie rozmowy z jurorami wyglądał trochę sztucznie... Popracuj przed lustrem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wk...mnie ten deb*** Prokop !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to dziecko śpiewa ja mam ciarki na plecach... Trzymam kciuki za moją imienniczkę ..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Repertuar super...dżem na zawsze w naszych sercach i pięknie ci wyszło
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie! Daliście się zaczarować jakimś wyciem! Powiem szczerze, 'Mam talent' jest programem rozrywkowym, więc ja oczekuję na rozrywkę, kiedy włączam TV. A tu proszę, słyszę jakieś aktorskie beczenie, a piosenka równa się z pogrzebem to mogę po kilku sekundach wyłączyć program, bo jakoś nie mam z tego rozrywki. Oto cała historia: - Jedenastoletnia dziewczyna, której wystarczyło cały czas płakać przed występem, podczas występu, po występie, zaśpiewać piosenkę z życiowym przesłaniem - tanie chwyty, aby ludziom zmiękczyło serce, a szczególnie babkom z kółka różańcowego i całej parafii. Rodzice nieźle dziewczynie wyćwiczyli cały scenariusz, jakie to wspaniałe dziecko, a kasa dla nich już czeka... Popatrzcie na jej krzywy uśmiech, strasznie sztuczny. Pomyślcie, że jeśli taka mała dziewczynka, z dobrym serduszkiem, skromniutka wygra program, to wszystko przez naiwnych ludzi, którzy dali się złapać. Co do jej śpiewania, to śmiech na sali ;D Sorry, ale ciekawe jak dziewczyna sobie poradzi w bardziej wysokich partiach. Przy tych jej piosenkach nie trzeba się dużo namęczyć, wystarczy tylko aktorski smutek, i płacz. Dziewczyna nawet fałszuje przy niskich partiach, a my szukamy talent !! Takie niskie partie to może sobie śpiewać w domu, a nie dla szerszej publiczności. Ona nic nie pokazała!!!!!!!! Daliście się oszukać. Zgadzam się z użytkownikiem qen: "przepis na dostanie sie do finału: miec 11 lat, rozpłakać sie w materiale puszczanym zaraz przed występem, zaspiewac poważna piosenke". Patrycja Malinowska, jest super !!!!! To jest talent , którego szukamy, gratuluję głosu ;D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ass napisał:
Wk...mnie ten deb*** Prokop !
Zazdrościsz mu to takie polskie!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nokaut po prostu nokaut nie dała szans innym :-) Tak trzymaj!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie rozumiem tego zachwytu... Nawet jak wygra ten program to co potem?? Nagra płytę i nikt tego nie kupi, bo trzy takie piosenki i człowiek ma dość słuchania. Ja tego nie kupuje i nie widze tu talentu, bo bez przesady, ale głosu nie ma powalającego i cudownego. Jeszcze ten wybór pisenki... Chyba nie dało się bardziej przewidywalnie. Pewnie w finale zaśpiewa Edytę Gepert, popłacze się i będą znowu ochy i achy. Śpiewać spiewa, ale dla mnie brak w tym "tego czegoś", co ma druga laska która przeszła do finału. Przypomnijcie sobie jak zaśpiewała "Crazy" Barkley'a, jak się bawiła (dosłownie) muzyką i głosem. Piosenki w wykonaniu Magdy Welc są dobre na akademię szkolną. I żeby była jasność, to jej nie zazdroszcze, bo jak dla mnie nie ma czego. Poszła do telewizji, niech się liczy z tym, że nie każdemu się to spodoba. A mi się nie podoba.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
100% PRAWDY leży po stornie osób, które nie dały zamydlić sobie oczu ciemnotą wszechobecną.. TALENT- to ma Patrycja- śpiewa mega profesjonalnie! Mała Magda.. no cóż.. posłuchajcie raz jeszcze jej wystepu.. głoś drży, w wielu momentach się załamuje, często słychać fałsz a także to jak na siłę zmienia swój głos by był " grubszy" - dziewczynka ta działa na serca ludzi - tym co mowi i jak sie zachowujea także tym że wybiera stare, polskie piosenki - SMUTNE! ale na pewno nie śpiewem.. śpiewem poruszył mnie występ Patrycji - ale tej małej nie.. był wiele gorszy niż podczas castingu - chociaż i wtedy to co wykonała nie było nawet w pół profesjonalne... ot takie spostrzeżenie.. P.s 1 - nie jestem znajomym i fanem PAtrycji P.s 2- nie jestem zazdrosnym człowiekiem P.s 3- Magd anie ejst moim wrogiem więc głupie odpowiedzi proszę sobie zachować dla siebie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Racja.. a refren to już całkiem porażka po całości - niech wszyscy zaciemnieni posłuchają raz jeszcze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wspanialy glos mlodej dziewczynki tyle ze u nas to kariery nie zrobi byl kiedys taki program idol Ala Janosz zaspiewala cudownie i co i nic czy sa jeszcze tacy co oniej pamietaja a druga sprawa Foremniakowa troszke jej dowalila dziecko z ochronki troche przesadzila widac ze dziewczynka jest malo zamozna i ta uwaga byla nie na miejscu pozdro
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pieknie zaspiewalas Madziu.pozdr.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"obie dziewczynki"... Patrycja Malinowska raczej dziewczynką juz dawno przestała być...a Magdę zepsują niedrzwickie baby od muzyki w Domu Kultury i tamtejsza szkoła muzyczna, jeśli do niej pójdzie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Patrycja Malinowska to jest to i spiewa niby po angielsku jak zaspiewa po europejsku to ma medal w kieszeni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam pytanie.. jak sie nazywa piosenka, która leciała w tle kiedy magda mówiła o sobie ?? ps super występ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...