Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Magda Welc w finale Mam Talent! Pokonała wszystkich! (wideo)

Utworzony przez Pioter, 23 października 2010 r. o 21:41 Powrót do artykułu
mam pytanie.. jak sie nazywa piosenka, która leciała w tle kiedy magda mówiła o sobie ?? ps super występ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
magda jest dobra no cóż pani foremniak znowu się popisała - sukienka madzi jest ładna dziewczęca, a dzieci z ochronek mają ładniejsze ciuchy niż dzieci z nie jednej rodziny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Foremniak przegiela i to strasznie,ta kobieta nie ma poczucia taktu wogole,na miejscu rodzicow Madzi bym sobie na to nie pozwolila,zjechala bym ta prozna stara babe i to rowno..Madziu slicznie spiewalas kochana ciarki mialam na plecach,kibicuje Tobie skarbie z cala moja rodzinna! Pozdrawiamy Cie serdecznie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie przesadzajmy znam wiele małych dziweczynek które są o wiele lebsze!!! DRUGA KULAWIK NIBY COŚ A NIC !!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo! Śliczny masz głos!! Jesteś piękną, naturalną dziewczyną. Mieszkam w okolicznej wsi, często jestem w Niedzwicy Dużej. Podziwiam cię kochana! Twoje występy po prostu powalają XD. A ci idioci, którzy piszą niemiłe komentarze, są po prostu zazdrośni, bo twój głos jest pięknie piękny pięknościowy! Życzę wygrania finału, zasługujesz na to. ;)W przyszłości z pewnością zostaniesz megagwiazdą! Powodzenia!! Trzymam kciuki! Róża (13 lat) (jak by co piszcie wszyscy na GG 18006519 ;*)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To że jest 11-letnią dziewczynką nie zmienia faktu że zaśpiewała perfekcyjnie !!!! Jest najlepsza i nie do podrobienia !!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gdzie są słowa o bogu i wietrze oszuści
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Magdziu podzielam wypowiedz poprzedniczki,jesteś wspaniałą prostą dziewczynką o pięknym głosie.Moje rodzinne strony to Wilkołaz niedaleko Ciebie.Jestem dumna że ktoś z moich okolic zaszedł tak daleko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aaaaaaa napisał:
Nie przesadzajmy znam wiele małych dziweczynek które są o wiele lebsze!!! DRUGA KULAWIK NIBY COŚ A NIC !!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poczytaj więcej o Mam Talent
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Menda jedna. Uhh wygrała mam talent a przecież Kamil był lepszy ! jego głos się kocha.. Bynajmniej ja pokochałam a ta mała niby dobrze śpiewa ale mnie to nie rusza. beznadzieja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pioter napisał:
Jeśli muzyka poważna nie była rozrywkowa to występ tej g**niary tym bardziej był nudny... Nie wiem po cholerę ją wzięli do półfinału... chyba tylko za to że to dzieciak
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I sie stało wygrała!!!! - należało sie - ma wielki talent
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To chyba jakiś żart! Kamil powinien wygrać i już! Magda fałszowała, poza tym jest małą dziewczynką śpiewającą smutne piosenki, czego nie lubie! LUDZIE GŁOSUJĄCY NA NIĄ, chyba was porąbało !!!!!!!!!!! Kamil! Pierwsza oryginalna płytę, którą kupię to Twoja płyta! Jesteś najlepszy !!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie nawidze jej... popłakałam sie jak usłyszałam, że to ona wygrała a nie Kamil. Kocham go i zawsze będę. Jest dla mnie całym śmiatem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
uważam że wielki finał to wielka porażka wybieramy rozsądkiem czy współczuciem czy wielkimi marzeniami rodziców powinno się ustanowić przedział wiekowy nie było by chwytów typu mała dziewczynka nie doświadczona życiem ma marzenie kupić domek jestem zawiedziony tą edycją programu pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co do poziomu pani od "mendy" nie będę się wypowiadać, niektorzy nie rozumieją ze nie tylko czysty talent się liczy ale także człowiek, osoba, Madzia jest madrą, szczera dziewczynką, pochodząca z biednej rodziny, te pieniadze jak najbardziej jej się należa!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Smęty... smęty... ona ma czas... A przy Bednarku buźka się uśmiecha... chociaż dla mnie nie liczy się wygrana Magdy, Kamil pobił wszystkich i za to mu dziękuję. Bless... Kamilu, rób to co kochasz, spiewaj reggae, a emocji z koncertów nikt nam nie zabierze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kurcze !! glupia ta mala !! Na necie pisze ze ustawione to wszystko bylo bo ona jest mala i ze tak powiem biedna i daltego wygrala ! miala 14 % gł♥osów a bednarek 45 !! kurcze ;// nie na widze malej ; p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przeciez to dziecko jest jeszcze...... Jaki zal ze ona wygralla lepszy byl Bednarek swoja obywatelska postawa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...