Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Magda Welc w finale Mam Talent! Pokonała wszystkich! (wideo)

Utworzony przez Pioter, 23 października 2010 r. o 21:41 Powrót do artykułu
mnie ta mala w sumie to zwisa !! Bednarek i tak dla mnie wygrał !!! Dziekuje Ci *:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BEdnarek supeeeeeeeeer !!!!!!!!!!!!! Pierwsza plyta ktora kupie to bedzie twoja :*******8 Dla mnie wyrales !!! A tej malej gow***ry nie nawidze ;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czarna napisał:
BEdnarek supeeeeeeeeer !!!!!!!!!!!!! Pierwsza plyta ktora kupie to bedzie twoja :*******8 Dla mnie wyrales !!! A tej malej gow***ry nie nawidze ;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MADZIU GRATULACJE!!!SUPER!!!POWODZENIA!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pioter napisał:
Jeśli muzyka poważna nie była rozrywkowa to występ tej g**niary tym bardziej był nudny... Nie wiem po cholerę ją wzięli do półfinału... chyba tylko za to że to dzieciak
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pioter napisał:
Jeśli muzyka poważna nie była rozrywkowa to występ tej g**niary tym bardziej był nudny... Nie wiem po cholerę ją wzięli do półfinału... chyba tylko za to że to dzieciak
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...