Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Jakie to polskie. Udało się małej, spełniła swoje marzenia to trzeba jej teraz dokopać, a w niedzielę na mszy powtarzać za księdzem "Pokój nam wszystkim".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I ja i moja żona mamy telefony w mixplusie, oboje głosowaliśmy na Magde i nie było żadnych problemów, widzi mi się że niektórzy nie mogą sobie darować że nie wygrał Lisiecki czy ten zjarany "Bob Marley" i snują różne teorie spiskowe. Pozdrowienia dla Magdy i gratulacje :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ALE MACIE PROBLEMY WYGRAŁA BARDZO ZDOLNA DZIEWCZYNKA BARDZO DOBRZE.A WY CO ZAZDROŚCICIE?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mam tylko jedno pytanie: Czy głosujący na Bednarka nie mieli telefonów w Plusie bądź MixPlusie, i nie robiła się im taka sama sytuacja? Ale tego nikt nie widzi......Z tego wynika że na Magdę głosowało Grono Plusa i Mixplusa, a na Bednarka inne sieci.... Ha Ha Ha Ha Ha......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hehehe od kiedy sie zeszyt czyta? mysalem ze w nim sie pisze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie chodzi o to że wygrała Magda tylko o to że użytkownicy plusa zostali oszukani przez operatora, ja też straciłam kasę z konta a wcale nie głosowałam na Bednarka ani na Magdę i nie mam nic przeciwko temu że że wygrała Magda chcę tylko zwrotu kasy od operatora
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może niech sznowna Redakcja i uszczypliwi czytelnicy dadzą spokój tak zdolnej dziewczynce. Trzeba się cieszyć że taki talent został doceniony a nie prostacko szydzić - wstyd. Ja obiema rękami trzymam kciuki za Magdą, Madziu jeszcze raz ogromne gratulacje :-).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo zdolne dziecko.Cała Lubelszczyzna się cieszy i jesteśmy z Ciebie dumni Madziu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Norbi napisał:
I ja i moja żona mamy telefony w mixplusie, oboje głosowaliśmy na Magde i nie było żadnych problemów, widzi mi się że niektórzy nie mogą sobie darować że nie wygrał Lisiecki czy ten zjarany "Bob Marley" i snują różne teorie spiskowe. Pozdrowienia dla Magdy i gratulacje :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znowu jakieś teorie spiskowe,dziecko wygrało ciężką pracą i talentem,tylko podziwiać i gratulować a nie wypisywać głupoty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
weź tu człowieku nikogo nie obrażaj bo nikt nie obraża twojego faworyta. ja się w sumie cieszę ze nie wygrał Kamil bo teraz fani Magdy byliby wielce zbulwersowani tą pomyłką sieci. a prawda jest taka że Kamil ma masę fanów a Magda kasę i zobaczymy które z nich zrobi karierę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polska zazdrość.I nie mogą sobie wydarować że jakichkolwiek talentów trzeba się wyuczyć,a Magda go po prostu ma. Ja nie miałem najmniejszego problemu z wysłaniem na nią sms z ery.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Magda!!! Gratulujemy Ci tej wygranej. Byliśmy z Tobą i cieszymy się z Tobą. My również próbujemy coś wygrać. Zrobiliśmy filmik o ekologii. Możemy wygrać wyposażenie pracowni multimedialnej za 12 000 zł. Jeśli pomogą nam iunternmauci czytający to forum to może się uda Prosimy o głosowanie. To tylko 5 sekund i jedno kliknięcie. Można klikać codziennie. Zwiększy to nasze szanse. Tu kliknij i zagłosuj na Ekonutki DZIUĘKI!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słuchajcie, BARDZO WAŻNE, zbieramy materiały i dowody świadczące o błędach operatora i tym samym o ewentualnym wypaczeniu wyniku. Nie chodzi tu oczywiście o zabieranie tej małej biednej dziewczynce kasy, ona niczemu nie zawiniła, chodzi o dojście do prawdy. Jeśli macie jakieś bilingi, dowody zdjęciowe (z widocznymi komunikatami błędów w komórce) czy inne materiały mogące świadczyć o błędach operatorów sobotniego głosowania sms i chcecie pomóc wyjaśnić sprawę, wysyłajcie je wraz z jakimiś danymi kontaktowymi na adres: pomylka.mamtalent@gmail.com
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dsadsasdsa napisał:
hehehe od kiedy sie zeszyt czyta? mysalem ze w nim sie pisze
Człowieku czasem z zeszytu należy też coś przeczytać - na tym właśnie polega uczenie się. Najpierw notujesz potem się tego uczysz. Samo zapisywanie w zeszycie nie wiele da - hahahaha! Ja głosowałam na Madzię bez problemów!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Magda, nie przejmuj się tym co piszą, w Polsce robi się to samo co w USA, za byle gó...no starają się o jakiś skandal, sprawy sądowe i aferę. Po prostu mają teraz pretekst żeby wyłudzić od plusa jakimś sposobem o naładowanie konta. Ja osobiście mam telefon w Mixplusie i nie miałem problemów żeby wysłać na Ciebię SMSika;) pozdrawiam;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolego mariusz daj chłopie spokój swoim podejrzeniom, bo pomyślę że jesteś członkiem pewnej partii która tylko doszukuje się teorii spiskowych i domaga się od wszystkich przeprosin czy trzeba czy nie. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak tak tacy etatowi obsrywacze potrafią zafajdać nawet najwspanialsze obrazy,najdźwięczniejsze nuty ,najokazalsze rzeźby. Ewa Pajuro z Sewerynem Blumsztajnem już zadbają o to abyśmy nadal czcili H.Wieniawskiego-wnuczka Herszka Majera Helmana,oraz syna Tobiasa Rufe-Pietruszki i Reginy Wolf a nie np. H.M.Góreckiego .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polska gorycz tyle jadu chyba nie ma żaden naród
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
maria napisał:
Polska gorycz tyle jadu chyba nie ma żaden naród
Po prostu zazdrość i zawiść jak dziecko mogło tyle kasy wygrać a nikomu nie przyjdzie do pustej głowy ze ta dziewczynka zasłuzyła sobie na wygraną i nawet jeżeli byli lepsi to co z tego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...