Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
KOLKA napisał:
Tak tak tacy etatowi obsrywacze potrafią zafajdać nawet najwspanialsze obrazy,najdźwięczniejsze nuty ,najokazalsze rzeźby. Ewa Pajuro z Sewerynem Blumsztajnem już zadbają o to abyśmy nadal czcili H.Wieniawskiego-wnuczka Herszka Majera Helmana,oraz syna Tobiasa Rufe-Pietruszki i Reginy Wolf a nie np. H.M.Góreckiego .
No kto słyszał o Henryku Mikołaju Góreckim ? Nikt ? oooo tam widzę,jeden. Wstyd przynosicie pismaki piszący w języku polskim i ochrzczeni w polskich kościołach.Za judaszowe srebrniki zafajdacie wszystko co na tej ziemi wyrośnie . Jeżeli już tu rostrząsacie gnój to nie po to aby na nim coś wyrosło ale po to aby to on był na wierzchu i dobrze śmierdział.Potem taki Michnik czy tam Szechter,ozdobiony Orderem Orła Białego ironizuje ("zwyczajny marzec"-TVP Polonia 06.05.2009 r godz 22.43) że z kolegami(ma się rozumieć jakimi) mieli trudności wymienić chociażby kilku sławnych Polaków,bo Chopin to Francuz a Mickiewicz to Litwin. I nic dziwnego,skoro Polskie Dzieci swoją karierę muszą kończyć w wieku Janka Muzykanta czy Antka bo na dalszą Ewa Pajuro im nie pozwoli . Amen
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram Skakiego, ktory napisal na Waszym Forum: Nie będę się rozpisywać ale to co zrobił TVN w MAM TALENT to wielkie OSZUSTWO i kpina z ludzi, oglądaliśmy ten program cały dzisiejszy dzień klatka po klatce, wszystko było ustawione, totalna kpina! Ta mała, trochę "cwaniara" (wymuszająca litość) grała zaskoczenie, mimo, że wszyscy na scenie wiedzieli, przed ogłoszeniem wyniku głosowania, kto wygra. Zachowanie Prokopa było bardzo niestosowne, nie dopuścił Bednarka nawet do słowa, gdy ten go o to poprosił, a podejrzewam, że chciał podziękować swoim fanom. Nie wierzę w taki wynik głosowania, sami wysłaliśmy 5 sms-ów na Kamila, wszyscy znajomi także na niego głosowali... TVN dla mnie i dla mojego otoczenia STRACIŁ WSZYSTKO, nigdy nie wyślemy już żadnego sms-a w żadnym głosowaniu bo to i tak, nie ma znaczenia... ROBIĄ, CO CHCĄ TO WIELKA NIESPRAWIEDLIWOŚĆ i ŻENADA. TVN skrzywdził największy talent - KAMILA BEDNARKA i jego fanów tym samym, to pewne - STRACIŁ NASZĄ OGLĄDALNOŚĆ I ZAUFANIE!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dajmy spokój z tą aferą. To dziecko tak się cieszy! a Piotr i Kamil i tak są wygrani. Nie martwcie się, nikt o nich nie zapomni i na pewno niebawem o nich usłyszymy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mariusz napisał:
Słuchajcie, BARDZO WAŻNE, zbieramy materiały i dowody świadczące o błędach operatora i tym samym o ewentualnym wypaczeniu wyniku. Nie chodzi tu oczywiście o zabieranie tej małej biednej dziewczynce kasy, ona niczemu nie zawiniła, chodzi o dojście do prawdy. Jeśli macie jakieś bilingi, dowody zdjęciowe (z widocznymi komunikatami błędów w komórce) czy inne materiały mogące świadczyć o błędach operatorów sobotniego głosowania sms i chcecie pomóc wyjaśnić sprawę, wysyłajcie je wraz z jakimiś danymi kontaktowymi na adres: pomylka.mamtalent@gmail.com
Jak Wam zżarło az tyle kasy z konta to Wasz ulubieniec powinien wygrać )))Czemu nie umiecie pogodzić się z przegraną?Orange górą i Madzia...Hura:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Popieram Skakiego, ktory napisal na Waszym Forum: Nie będę się rozpisywać ale to co zrobił TVN w MAM TALENT to wielkie OSZUSTWO i kpina z ludzi, oglądaliśmy ten program cały dzisiejszy dzień klatka po klatce, wszystko było ustawione, totalna kpina! Ta mała, trochę "cwaniara" (wymuszająca litość) grała zaskoczenie, mimo, że wszyscy na scenie wiedzieli, przed ogłoszeniem wyniku głosowania, kto wygra. Zachowanie Prokopa było bardzo niestosowne, nie dopuścił Bednarka nawet do słowa, gdy ten go o to poprosił, a podejrzewam, że chciał podziękować swoim fanom. Nie wierzę w taki wynik głosowania, sami wysłaliśmy 5 sms-ów na Kamila, wszyscy znajomi także na niego głosowali... TVN dla mnie i dla mojego otoczenia STRACIŁ WSZYSTKO, nigdy nie wyślemy już żadnego sms-a w żadnym głosowaniu bo to i tak, nie ma znaczenia... ROBIĄ, CO CHCĄ TO WIELKA NIESPRAWIEDLIWOŚĆ i ŻENADA. TVN skrzywdził największy talent - KAMILA BEDNARKA i jego fanów tym samym, to pewne - STRACIŁ NASZĄ OGLĄDALNOŚĆ I ZAUFANIE!!!
Wysłaliście tylko 5 smsów???? Ja na Madzie wysłałam sama tylko 30 a reszta rodziny jeszcze wiecej Więc do kogo masz zal synku??? Trzeba zebyś nauczył sie przegrywać z honorem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właśnie mała dziewczynka co nie ma dostępu do pieniędzy tylko rodzice. Za tą kase jak już tak starsznie mówi cie ze jej nalezalo powinna sie rozwijac a nie dom kupowac i z calej wygranej miec tylko skrzypce. Młodzież była za kamilem slucha sie takiej muzyki. A te male dziecko co wygrala dom kupi i po wszystkim Kamil jest juz wielkim artysta ma swoj zespol i wiele wiecej mogły zrobic. TA mała swoja gadke ze kupil dom rodzica tylko wzbudzila zal u starszysz osob ) nic wiecej. a polacy wielko duszyni to glosowali na mala dziewczynke. Tu liczy sie talent i to ze sooba zainwestuje w dalszy rozwoj te pieniadze a nie w dom
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bartek. napisał:
Właśnie mała dziewczynka co nie ma dostępu do pieniędzy tylko rodzice. Za tą kase jak już tak starsznie mówi cie ze jej nalezalo powinna sie rozwijac a nie dom kupowac i z calej wygranej miec tylko skrzypce. Młodzież była za kamilem slucha sie takiej muzyki. A te male dziecko co wygrala dom kupi i po wszystkim Kamil jest juz wielkim artysta ma swoj zespol i wiele wiecej mogły zrobic. TA mała swoja gadke ze kupil dom rodzica tylko wzbudzila zal u starszysz osob ) nic wiecej. a polacy wielko duszyni to glosowali na mala dziewczynke. Tu liczy sie talent i to ze sooba zainwestuje w dalszy rozwoj te pieniadze a nie w dom
MADZIA WYGRAŁA BO MA TALENT )))))BO MA CUDOWNY GŁOS:))))a z wygraną moze zrobć co chce bo to jej wygrana....gdybym miała zagłosować jeszcze raz to tylko na Magde Welc )))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam! Ja byłam za Bednarkiem i my myself and I ale jak zobaczyłam występ Bednarka w półfinale i finale to moimi faworytami zostali tylko my,myself and I, ale niestety nie zostali docenieni. A co do Madzi to jestem bardzo zadowolona bo dziewczynka miała piękny występ!! Mnie też bardzo zaskoczyła a wcześniej zastanawiałam się kim jest Magda ?? teraz już wiem i jestem dumna że mamy taki talent w Polsce!!! To jest talent a Bednarek po prostu śpiewał tak o.... tylko na castingach był fajny później już kiepski. Lepiej że skromna dziewczynka dostała pieniądze niż jakiś 19sto latek który w finale niczym Mnie nie zaskoczył :/ Byłam jego fanką i byłam pewna że wygra po castingach ale skoro niczym się nowym nie popisał więc wygrała lepsza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bachuska40 napisał:
Wysłaliście tylko 5 smsów???? Ja na Madzie wysłałam sama tylko 30 a reszta rodziny jeszcze wiecej Więc do kogo masz zal synku??? Trzeba zebyś nauczył sie przegrywać z honorem
Przegrał talent a wygrała litość. Jak masz tak dużo kasy i jesteś taka miłościwa to mi też możesz trochę pieniędzy przelać, ja też chce zbudować dom dla rodziców, a jak chcesz to mogę ci zawyć dużo ładniej niż ta mała! W Polsce jest całe mnóstwo dzieci, które mają talent, ale nie wszystkie stać na to żeby jechać do warszawy i czekać cały dzień w kolejce na przesłuchanie. A w finale było przynajmniej 9 występów które bardziej zasługiwały na wygraną!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chyba przesadzacie-jaka ciezką praca wygralo to dziecko?i jaki niby ma talent?!-śpiewać każdy może!!!niech sprobuje zaśpiewać repertuar pozostałych uczestnikow.myślę że wtedy wyjdzie na jaw jaki to wyjec.czyżby wesołe piosenki i ni smętny repertuar jej nie wychodził?!a swoja droga dziwna sprawa-zglosila sie bez wiedzy rodzicow?!tzn jak dojechała z tej swojej wsi na eliminacje???stopem?a poza tym to za to jej rodzice powinni odpowiadac przed sądem-za zaniedbanie.zaręczam że za rok nikt o niej nie bedzie pamiętał.mocherowe berety którfe na ta gówniarę głosowaliście-SPRAWDZCIE BATERIE W APARATACH SŁUCHOWYCH!!!MOZE DLATEGO UWAŻACIE ZE NIBY MA TALENT!a poza tym to strasznie drażniące jest zachowanie tej welc-stara malutka.ten wynik to znak że polskę w 0k.60% tworzą mocherowe berety!jak była taka zajebista to weżcie ją do radia maryja i tam niech wam pieje-nadaje się jak nic-talent do oddziaływania swoimi litosnymi kawałkami.jakby miała choć trochę samokrytyki to oddała by wygraną tym którzy naprawdę mają talent.teraz niech się zgłosi do wiśniewskiego i opowie swoją historię to bedzie miala kolejne 10tys. mam pomysł-zgłoście ją do watykanu na beatyfikowaną za życia-śmieszni jesteście!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
te złe komentarze i śietne o tym biednym dziecku to napewno sprawka jej licznej rodzinki.wszędzie to samo ip madziu dobra rada jak jestes taka biedna i cudowna to postaraj się o rentę.napewno przyda sie taki comiesięczny zastrzyk pieniędzy-na twoją liczną rodzinę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Popieram Skakiego, ktory napisal na Waszym Forum: Nie będę się rozpisywać ale to co zrobił TVN w MAM TALENT to wielkie OSZUSTWO i kpina z ludzi, oglądaliśmy ten program cały dzisiejszy dzień klatka po klatce, wszystko było ustawione, totalna kpina! Ta mała, trochę "cwaniara" (wymuszająca litość) grała zaskoczenie, mimo, że wszyscy na scenie wiedzieli, przed ogłoszeniem wyniku głosowania, kto wygra. Zachowanie Prokopa było bardzo niestosowne, nie dopuścił Bednarka nawet do słowa, gdy ten go o to poprosił, a podejrzewam, że chciał podziękować swoim fanom. Nie wierzę w taki wynik głosowania, sami wysłaliśmy 5 sms-ów na Kamila, wszyscy znajomi także na niego głosowali... TVN dla mnie i dla mojego otoczenia STRACIŁ WSZYSTKO, nigdy nie wyślemy już żadnego sms-a w żadnym głosowaniu bo to i tak, nie ma znaczenia... ROBIĄ, CO CHCĄ TO WIELKA NIESPRAWIEDLIWOŚĆ i ŻENADA. TVN skrzywdził największy talent - KAMILA BEDNARKA i jego fanów tym samym, to pewne - STRACIŁ NASZĄ OGLĄDALNOŚĆ I ZAUFANIE!!!" Ale wielka strata!!! TVN bez Was przestanie istnieć hahaha i aż 5 smsów. Bednarek miał tylko takich fanów na 5 smsów Ale talentu nie miał. W finale był kiepski i stracił swój urok z pierwszego występu na którym zrobił dobre wrażenie. później zawodził jak stara babcia w kościele. Moim zdaniem lepiej że mała dziewczynka myśli o domu a nie o pierdołach. Może mieszka skromnie i taki dom jest jej potrzebny. A talent już ma i to wielki więc aż takiej dużej kwoty nie musi poświęcać na rozwój, i tym się właśnie różni od Bednarka że on musi jeszcze wiele zainwestować w siebie. On ma 19 lat a ona ?? ...No właśnie! Ciekawe czy on w tym wieku tak potrafił śpiewać. Dzieci są po prostu takie że mówią to co myślą szczerze i nie kłamią żeby wygrać. Nie bajerują że pieniądze przeznaczą na swój rozwój i ble ble ble. Już mam dosyć słuchania takich głupot. A tak naprawdę pieniądze idą na coś innego. Bednarek kupił by zioło dla siebie i kolegów, kilka piw a resztę?? Niby w co miałby zainwestować?? Chyba w bongo hahaha a może w płytę którą kupiło by kilka osób zawiodło by się i już drugiej płyty nikt by nie zobaczył na oczy. Czemu nie pokazał w finale jakiegoś własnego utworu?? To co miałby zaprezentować na płycie? THE BEST OF BOB MARLEY-BEDNAREK?? Żałosne. Magda jesteśmy z Ciebie bardzo dumni!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gosc napisał:
te złe komentarze i śietne o tym biednym dziecku to napewno sprawka jej licznej rodzinki.wszędzie to samo ip madziu dobra rada jak jestes taka biedna i cudowna to postaraj się o rentę.napewno przyda sie taki comiesięczny zastrzyk pieniędzy-na twoją liczną rodzinę.
Po co ma ciągnąć kasę z podatników?? Skoro ma talent i może zapracować sama na dużą kasę. Zamiast być zazdrosnym lepiej idź do roboty i zacznij się przejmować swoim nędznym losem a nie obcej dziewczynki która już ma więcej od Ciebie ( talent, kochającą rodzinę i kasę). Tacy jak ty to tylko myślą jak tu robić żeby się nie narobić a zarobić ...najlepiej z naszych podatków ciągnąć rentę lub inne świadzczenia. Widocznie ona ma większe ambicje niż Ty. Sam idź na rentę... tylko że za zazdrość renty nie dają :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
edii45 napisał:
chyba przesadzacie-jaka ciezką praca wygralo to dziecko?i jaki niby ma talent?!-śpiewać każdy może!!!niech sprobuje zaśpiewać repertuar pozostałych uczestnikow.myślę że wtedy wyjdzie na jaw jaki to wyjec.czyżby wesołe piosenki i ni smętny repertuar jej nie wychodził?!a swoja droga dziwna sprawa-zglosila sie bez wiedzy rodzicow?!tzn jak dojechała z tej swojej wsi na eliminacje???stopem?a poza tym to za to jej rodzice powinni odpowiadac przed sądem-za zaniedbanie.zaręczam że za rok nikt o niej nie bedzie pamiętał.mocherowe berety którfe na ta gówniarę głosowaliście-SPRAWDZCIE BATERIE W APARATACH SŁUCHOWYCH!!!MOZE DLATEGO UWAŻACIE ZE NIBY MA TALENT!a poza tym to strasznie drażniące jest zachowanie tej welc-stara malutka.ten wynik to znak że polskę w 0k.60% tworzą mocherowe berety!jak była taka zajebista to weżcie ją do radia maryja i tam niech wam pieje-nadaje się jak nic-talent do oddziaływania swoimi litosnymi kawałkami.jakby miała choć trochę samokrytyki to oddała by wygraną tym którzy naprawdę mają talent.teraz niech się zgłosi do wiśniewskiego i opowie swoją historię to bedzie miala kolejne 10tys. mam pomysł-zgłoście ją do watykanu na beatyfikowaną za życia-śmieszni jesteście!!
naucz się pisać zanim coś napiszesz bo nic nie rozumiem tyle tam błędów. Widać jacy mądrzy inaczej ludzie są przeciwko Madzi a jacy normalni za nią. Wypowiedzi takich nieuków jak ty świadczą tylko o tym jakich fanów mają osoby typu Bednarek. Tylko im wstyd przynosicie i zniechęcacie innych ludzi to swoich idoli. Co to za prymitywne wypowiedzi z masą błędów?? A bednarek to co robił na scenie skoro nie śpiewał?? Przecież większość uczestników śpiewała. Żałosny jesteś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Magda to mała dziewczynka - dziecko i śpiewac powinna utwory dla dzieci, tu miałaby pole do popisu i zapewne szanse na sprzedaż ewentualnie wydanej płyty, ale litości - nikt nie kupi jej płyty tylko po to aby posluchac utworów Edyty Geppert wykonywanych przez DZIECKO, to samo tyczy utworów Dżemu - normalne, że każdy kupi wydawnictwo źródłowe a nie powielane powtarzam przez DZIECKO. Magda ma talent ale powinna go spożytkowac w kierunku dla siebie odpowiednim - piosenek dla dzieci, jeśli jej rodzice tego nie rozumieją to ja nie rozumiem tych rodziców... Dodam jeszcze, że to jest wygrana Magdy a nie jej rodziców - powinna jej pomóc w karierze, nie wierzę, że rodzice mogliby chciec jej to zabrac by wybudowac dom. Zapewnienie godnego miejsca zamieszkania sobie i dzieciom należy właśnie do obowiązków rodziców i nie wierzę że jacyś rodzice mogliby zabrac własnemu dziecku pieniądze tylko po to, żeby stworzyc to, do czego sami byli zobowiązani przed urodzeniem ewentualnych dzieci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ujmując Magdzie talentu, bo naprawdę ma piękny głos, ale wg mnie była sztuczna, nie była sobą. Dla mnie to po prostu wyglądało jakby ktoś jej powiedział, że ma się ładnie uśmiechać, słuchać jurorów i mówić co trzeba. Nie wiem może to przez to, że to jeszcze dziecko, ale dla mnie straciła na tym, że była sztuczna do przesady, raz płakała innym razem rzucała sztuczne uśmieszki, nie było w tym wszystkim jej samej. Po castingu moim faworytem był Lisiecki ale po finale to chyba tylko MM&I mnie czymś zaskoczyli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja bym proponowała kupić perfum znanych i cenionych marek. Tylko dziś do północy na allegro możesz kupić je w promocyjnej cenie!!! Świetnie nadadzą się pod choinkę! tu są linki aukcji : http://allegro.pl/calvin-klein-euphoria-promocja-tylko-do-polnocy-i1348683588.html http://allegro.pl/gucci-rush-2-75ml-promocja-tylko-do-polnocy-i1348683626.html http://allegro.pl/dolce-gabbana-light-blue-promocja-do-polnocy-i1348683675.html http://allegro.pl/chanel-coco-mademoiselle-promocja-only-do-polnocy-i1348683711.html http://allegro.pl/carolina-herrera-212-sexy-promocja-do-polnocy-i1348683768.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mariusz napisał:
Słuchajcie, BARDZO WAŻNE, zbieramy materiały i dowody świadczące o błędach operatora i tym samym o ewentualnym wypaczeniu wyniku. Nie chodzi tu oczywiście o zabieranie tej małej biednej dziewczynce kasy, ona niczemu nie zawiniła, chodzi o dojście do prawdy. Jeśli macie jakieś bilingi, dowody zdjęciowe (z widocznymi komunikatami błędów w komórce) czy inne materiały mogące świadczyć o błędach operatorów sobotniego głosowania sms i chcecie pomóc wyjaśnić sprawę, wysyłajcie je wraz z jakimiś danymi kontaktowymi na adres: pomylka.mamtalent@gmail.com
Naprawdę zazdroszczę Ci problemów w życiu. Wiesz, dla mnie jakiś tam program rozrywkowy nie jest ważny na tyle, żeby bawić się w coś takiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...