Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
mój sms nie poszedł na marne, super:) wielki szacun Magda!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratulacje, chociaż Bednarek był zdecydowanie lepszy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
należało jej się... a no i jeszcze zakupu z Małgosia. Bravo Bravo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wielkie gratulacje, Madziu!!! Należało Ci się to w 100 %.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sami jesteście z Niedźwicy :PP na geografie marsz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIEDRZWICA BURAKI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie redaktorze buraku z czółen!!! NIEDRZWICA się pisze przez "RZ" NIEDRZWICA RLZ!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratulacje !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A balam sie ze mimo mlodego wieku, przepadnie w finale. A stalo sie inaczej. Wielki szacun Aniołeczku nasz!! Smsy byly warte wyslania!!! Trzymaj sie!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to Niedźwica?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co wy piszecie? Nie znacie się to nie zabierajcie głosu. Kamil Bednarek był 1000 razy lepszy!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie redaktorze no wstyd chyba załatwił sobie Pan prace po znajomości. w lubelskim nie ma sportu nie ma na nic kasy ale przynajmniej talenty są
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam Talent powinie wygrać Kamil Bednarek albo Jeszka. To dziecko było przereklamowane...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bednarek byl lepszy!!!wielka ściema ten program jak wygrala choc wszyscy wokalisci byli od niej lepsi!!!akurat jej poza ta kasa najmniej pomoze sie rozwinac ta wygrana.beznadzieja-to nie talent wygral ten proram!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moim zdaniem powinien wygrać Bednarek albo Lisiecki. Ona jest za mała, aby teraz stać się gwiazdą. Jej występ w finale nie podobał mi się.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gratulacje .Piękny głos,też głosowałem na ciebie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
GRATULUJĘ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bednarek był lepszy !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kamil Bednarek i Piotr Lisiecki byli o wile lepsi od Magdy! To niesprawiedliwe, że właśnie ona wygrałam Mam Talent!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tylko nie to! wzieła na litosc, wnerwiajaca jest, wszedzie opowiadala, ze wybuduje dom... zenada
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 11

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...