Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Mają aż 10 dzieci. Jak sobie radzą? "Przez prawie 10 lat byłam w ciąży"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 25 grudnia 2017 r. o 08:59 Powrót do artykułu
o nie, ale wytrzymała baba, tyle ciąż, a do tego zapieprz codzienny, w życiu nie zgodziłabym się na tyle dzieci, jedno-dwoje to już wystarczające, przecież człowiek nie żyje na tym świecie tak krótko i po to tylko aby zapieprzać 24 godzin na dobę, bo dzieci też chorują. A czy te dzieci z wielodzietnych to na pewno sa takie dobre, bo ja mam w pracy, jedna było ich 6, zaś druga 7, n o małpy wredne, dla 10 zł premii są w stanie sprzedać człowieka. Dla mnie dzieci z rodzin wielodzietnych to najgorsi ludzie, one są nauczone zaraz od urodzenia walki min. o zabawki, jedzenie już miedzy sobą a później jako dorosłe walczą poza domem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
starsze dzieci nie schodzą ze swoich pokoi bo się wstydzą, że ich tyle jest
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BEZ KOMENTARZA!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podobno dzieci i pieniędzy nigdy nie jest za dużo. A swoją drogą tylko pogratulować tak licznej rodziny !.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zmusił Ich Ksiądz, ze sięę nie Zbawią? Niech ida po "ZASIŁEKJ" na wychowanie CHRZEŚCIJAN", a zobaczą jak ICH OPIER***LI, ha ha ha ha ha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
8 tys utrzymanie kosztuje miesiecznie, ale 4.5 tys od panstwa jest. nie daj borze wżenić sie w taką rodzinę. co chwila jakies imieniny, urodziny, chrzciny, komunie, sluby, rocznice. trzebaby tylko robić na prezenty dla rodziny, a o wolnych weekendach moznaby pomarzyć, bo tylko latac na uroczystosci trzeba byłoby. zreszta córki i tak mało urodziwe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
777@ Niektórym wystarczy dzióra na reszte nie patrzą jak mają problemy, ale fakt faktem niezła kobieta, nic nie robi tylko seks i rodzenie. Jak maszyna do rodzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie uszanujcie sposob na zycie tych ludzi zamiasr krytykowac i obrazac. Co Wam samotnikom niby jest lepiej? Z telewizorem i tabletem macie lepsza i zdrowsza relacje??? Licznej rodziny na pewno nie trzeba sie wstydzic, egoizmu i wygodnictwa tak:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piękny reportaż był o nich ostatnio (może wczoraj?) na jakimś kanale tv. Mogą być wzorem dla innych rodzin wielodzietnych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
777 napisał:
8 tys utrzymanie kosztuje miesiecznie, ale 4.5 tys od panstwa jest. nie daj borze wżenić sie w taką rodzinę. co chwila jakies imieniny, urodziny, chrzciny, komunie, sluby, rocznice. trzebaby tylko robić na prezenty dla rodziny, a o wolnych weekendach moznaby pomarzyć, bo tylko latac na uroczystosci trzeba byłoby. zreszta córki i tak mało urodziwe
 4,5 tys. jak nie więcej, dolicz rodzinne i jeszcze napewno opieka wszelkiej maści dodatki im daje, ferie dzieci jakdą, wakacje mają, ubrania docelowo mają itp.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
777 napisał:
8 tys utrzymanie kosztuje miesiecznie, ale 4.5 tys od panstwa jest. nie daj borze wżenić sie w taką rodzinę. co chwila jakies imieniny, urodziny, chrzciny, komunie, sluby, rocznice. trzebaby tylko robić na prezenty dla rodziny, a o wolnych weekendach moznaby pomarzyć, bo tylko latac na uroczystosci trzeba byłoby. zreszta córki i tak mało urodziwe
masz rację, ja zapisałam sobie nazwisko i będę pilnować z kim dzieci sie zechcą żenic/wychodzić za mąż, oby tylko nie ta rodzina, bo będę musiała jeszcze i ja zapieprzać aby dzieicom pomóc w przygotowywaniu uroczystości i finansowo w prezentach, 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
U nich nie wkradła się żadna patologia, lecz panuje wzajemna miłość, szacunek i współpraca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan mąż narobił dzieci, pan mąż-ojciec je utrzymuje a pani matka wpisuje się w model lansowany przez rząd, rodzi, siedzi w domu, zajmuje się gromadką dzieci. Nie posiada ani swoich pieniędzy ani nie będzie miała emerytury w przyszłości a dzieci  być może bedą ją utrzymywać a być może nie. Pani ma czterdzieści kilka lat a wygląda niekorzystnie, co w pewnym sensie jest zrozumiałe, nie miała kiedy o siebie zadbać. I ta "radość" z posiadania takiej gromadki. Może dla pana ojca, którego często nie ma w domu ale dla tej zmęczonej kobiety? No ale zachwalać trzeba. Mam sąsiadów z (jedynie) czwórką dzieci i widzę jaka ta matka jest zmęczona, jak nie daje sobie rady, często krzyczy na te hałasujące przedszkole i jakoś nie chce mi się wierzyć, że wszystko jest tak pięknie, na pokaz jedynie. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobre, zwraca dzieciom uwagę aby nie podjadali, widocznie są głodnek iedy podjadają, bo moje zje owszem kawałeczek aby spróbować i nie zabraniam, dzieci mają być najedzone, a tu widocznie tego nie  ma, no ale to wina rodziców, "narobili" to ich problem 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wujek Jarek z Żoliborza ma jutro wolne, może popilnowałby gromadkę podobno bardzo lubi dzieci i jest twóórcą genialnego 500+, niech zobaczy jak działa jego program od podszewki;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawa dla tej rodziny!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niemcy: Co czwarty zasiłek dla bezrobotnych trafia do cudzoziemca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Niemcy: Co czwarty zasiłek dla bezrobotnych trafia do cudzoziemca.
  A kogo to obchodzi? Zyjemy w Polsce, tutaj jest niewielu cudzoziemców. O finanse Niemiec nie musisz się martwić, poradzą sobie bo to bogaty kraj. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mąż zuch lubi tę robotę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jedynaki to kaleki antyspołeczne nie potrafią się dzielić hodowane w egoiżmie,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...