Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Majątek za wiedzę. W tym roku nie kupisz tanich podręczników

Utworzony przez ag, 28 lipca 2009 r. o 12:04
ja za podręczniki do I-szej klasy podstawówki zapłaciłam ponad 200 zł., jeszcze trzeba kupić tornister, piórnik, zeszyty i 100 innych rzeczy; tragedia po prostu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KOMENTARZ MOŻE BYĆ JEDEN - B A N D Y T Y Z M- bezpodstawne ździerstwo na usługach,które są niezbędne człowiekowi aby w podstawowy sposób zabezpieczyć jego egzystencję i knstytucyjne przywileje.Pytam w jakim celu utworzono instytucje państwowe ,te ,które takim patologiom miały zapobiegać?,pewnie w takim aby ich dobrze zarabiający pracownicy mieli fundusze na edukację własnych dzieci.Potwierdza się spostrzeżenie ,że nasza władza do Europy wybrała się bez narodu i liczy w przyszłości na to,że naród albo nie pójdzie do urn wyborczych i wtedy wybierze się sama,-albo,że znowu zagłosuje tak jak mu będzie sugerowała np.Gazeta Zaborcza lub Telewizja Virtualnych Nadziei.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polska to mafijny kraj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
– Dla klas czwartych i pierwszych gimnazjalnych, ponieważ kupuje się podręczniki, jakie używane będą przez trzy lata Tak właśnie w ubiegłym roku kupiłam dziecku książkę do informatyki,była droga bo na 3 lata (klasy IV-VI) ale nastąpiła zmiana nauczyciela i w tym roku każe nam się kupić następną a co mam zrobić z poprzednią... Moje dziecko chodzi do szkoły w Jabłonnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tylko bojkot kupna podreczników w tak absurdalnej cenie może coś zmieni , resort oświaty chyba niewie po został powołany
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tusku patrzysz i nie grzmisz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja kupiłam do 1 klasy w księgarni internetowej za 147 zł komplet, ale jak dodam te wszystkie dodatkowe akcesoria Wklejam linka jakby kogoś interesowało - ja kupiłam tutaj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...