Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Makabryczne obrazki na papierosach w 2012 roku

Utworzony przez crx, 29 czerwca 2011 r. o 08:40
Ależ to obrazi moje uczucia estetyczne!!!Naród to dziki,naród to głupi,naród ziejący tępotą-tak o Polakach pisał jeden ze znanych pisarzy"zachodu"...............!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żaden palacz nie patrzy na obrazki.Pomysł całkowicie chybiony, ale Polacy muszą brać przykład z bodajże Australii.Czy naprawdę nasz kraj jest tak bogaty aby ponosić koszty tak bzdurnej akcji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja, jako palacz, sobie tego nie życzę. Palę paczkę dziennie, za 11,20 Zeta sztuka. Z czego złotówka to marża, kolejna to koszt produkcji, a pozostałe 9 złotych to podatki. Co roku odprowadzam więc (poza podatkami bezpośrednimi, których też niemało płacę) jakieś 3200 zeta na poczet mojego przyszłego (ewentualnego) leczenia. Akcja bzdurna i na pewno nie będzie mnie w stanie zmusić do rzucenia palenia... już lepiej by było, gdyby nasze kochane państwo zarezerwowało mi jakieś przywileje w ramach wdzięczności za to, że przez ostatnie kilkanaście lat odprowadziłem mu ponad 25 tysięcy (czyli dość chyba, na trzy cykle chemioterapii)... miast skazywać mnie na getto palaczy przy każdej kolejnej nowelizacji ustaw tytoniowych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kierowca Bombowca napisał:
A ja, jako palacz, sobie tego nie życzę. Palę paczkę dziennie, za 11,20 Zeta sztuka. Z czego złotówka to marża, kolejna to koszt produkcji, a pozostałe 9 złotych to podatki. Co roku odprowadzam więc (poza podatkami bezpośrednimi, których też niemało płacę) jakieś 3200 zeta na poczet mojego przyszłego (ewentualnego) leczenia. Akcja bzdurna i na pewno nie będzie mnie w stanie zmusić do rzucenia palenia... już lepiej by było, gdyby nasze kochane państwo zarezerwowało mi jakieś przywileje w ramach wdzięczności za to, że przez ostatnie kilkanaście lat odprowadziłem mu ponad 25 tysięcy (czyli dość chyba, na trzy cykle chemioterapii)... miast skazywać mnie na getto palaczy przy każdej kolejnej nowelizacji ustaw tytoniowych.
3200 to wystarczy na parę dni hospitalizacji i jakieś badania. Chemia niestety sporo droższa, tak czy siak życzę zdrowia :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyżby "święte obrazki" z podobiznami 'świętych" ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chcesz zarobić pieniądze w internecie ? Z 20Dollars2Surf, używaj komputera, tak jak zawsze, ale dodatkowo, zarabiaj. wejdź sprawdź warto! http://pl.20dollars2surf.com/?ref=336809
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pablo napisał:
3200 to wystarczy na parę dni hospitalizacji i jakieś badania. Chemia niestety sporo droższa, tak czy siak życzę zdrowia :-)
A 48000? Bo palę od 15 lat? (Było doczytać... "co roku" w moim poście).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kierowca Bombowca napisał:
A 48000? Bo palę od 15 lat? (Było doczytać... "co roku" w moim poście).
Prawdopodobnie wystarczy, ale jeszcze trzeba doliczyć koszta leczenia biernych palaczy, których naraziłeś na wdychanie dymu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam wszystkich którzy podróżowali polskim busem zapraszam do podzielenia się wrażeniami na
Ostatnio edytowany 5 lipca 2011 r. o 17:49
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
proponuję jeszcze obowiązkową zmianę nazw fajek, np. na 'memento mori' 'pomóż rakowi' 'już zbieram na trumnę' 'śmierdzi mi z ryja' itd. wtedy już całkiem poczuję się jak u pajtonów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...