Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A Bronek i czekoladowy orzeł też jest? Bo jak nie to ta cała wystawa jest beznadziejna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Eeee.... trzeba płacić. To już marketu nie stać aby skusić klientów. Dziękuję postoję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Bronek i czekoladowy orzeł też jest? Bo jak nie to ta cała wystawa jest beznadziejna.
Ważne, że jest kaczka i orzeł z chleba.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
moje dzieciaki były zachwycone:)))) i były dwa razy. w sobotę zabieram je na targi zdrowej żywności popić trochę zdrowych soczków:)))) moim zdaniem lubliński outlet center daje radę:))))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja byłam z chłopakiem! Lego na randkę :D Fajne mieli w dzień chłopaka promocje a teraz muszę się wybrać poszukać spodni to może akurat też się coś trafi :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda, że ta wystawa tylko do 27 października... :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tez musze sie wybrac. poza tym wprowadzili teraz karte benefit outlet center i dzieki temu ma sie znizki nie tylko w outlecie ale tez w innych miejscach w lublinie i koniecznie musze to obczaic
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłam z dziećmi w Olimpie na imprezie LEGO..... i więcej nie pójdę. Moje dziecko nigdy w życiu nie było tak rozczarowane. Mam żal do organizatorów, że konkursu budowania z klocków Lego nie przeprowadzili jak należy. Konkurs miał być dla dzieci, a połowa budowli była zbudowana przez dorosłych którzy chcieli wy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nam się podobała bardzo ta wystawa z klocków lego..... :) w ogóle fajnie, że takie rzeczy wymyślają. ciekawe co wymyślą teraz w nowym 2016 roku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...