Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Małgorzata Sadurska w PZU. Została członkiem zarządu

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 12 czerwca 2017 r. o 19:32 Powrót do artykułu
Sadurska dostała 500+ na godzinę, albo jak kto woli 500+ na 180 dzieci w miesiącu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też złożyłem CV na członka zarządu i nikt nie zadzwonił. Czy myślicie że jeszcze się ze mną skontaktują?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
******se.pl/wiadomosci/polska/potrzebuje-25-tys-na-ratowanie-corki-radziwill-odsyla-ja-do-opieki-spolecznej_1000932.html potrzebuje 25 tys. na ratowanie córki, radziwiłł odsyła ją do opieki społecznej!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Potrzebuje 25 tys. na ratowanie córki, Radziwiłł odsyła ją do opieki społecznej!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
***uwaga.tvn.pl/reportaze,2671,n/lukasz-berezak,234091.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
******se.pl/wiadomosci/polska/potrzebuje-25-tys-na-ratowanie-corki-radziwill-odsyla-ja-do-opieki-spolecznej_1000932.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Misiewicze w akcji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pulpeciku ty mój. Ile ty teraz kalorii przyjmiesz za tą kasę... Szkoda kobity. Zmarnuje sie w biznesie. Za to idealnie nadaje sie do politykierstwa pissu. Oczy wołają o rozum.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
PiS zwiększył wartość PZU o 18 %, kapitalizację o 10 mld PLN, przychody o 28,2 %, a zysk netto o 23,2 %. Tak to właśniue "wredni pisowcy" od Sadurskiej ;)
 OC ile wzrosło?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pieniądze szczęścia nie dają Pani Małgosiu. Proszę najpierw znaleźć męża, urodzić dzieci a odnajdzie pani to co w życiu liczy się najbardziej. Nie zagłuszy pani sumienia mamoną. Nawet tak gigantyczną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnie dziwi sprawa wysokości uposażeń (wynagrodzeń) tych różnych "członków" w spółkach skarbu państwa. Przecież na te "giganty" składają się wszyscy obywatele. Dopóki będą istniały te "giganty", dopóty będzie "owczy pęd do koryta". Obojętnie z jakiej partyji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dojna zmiana
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Suweren zarabiający najniższa krajową na miesięczna pensję pani Małgosi musi pracować 62 lata!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
My to wszystko finansujemy. Aż się w człowieku gotuje, że taką ciemnotę ludziom wciskają. Każdy dopłaca do tych ich niby sukcesów. Wszystko podrożało, w budżecie domowym zostaje mniej i ktoś ma czelność mi wpierać, ze to dobra zmiana. A poszli won oszuści....... Zabieracie z moich ciężko i uczciwie wypracowanych przez 30 lat pieniędzy, a dajecie patologii i mówicie, że dobra zmiana!!! Poszli won....Głupiego trzeba żeby w to wierzyć. Pieniądze z nieba nie kapią i teraz widać bardzo dobrze skąd się biorą...Od nas wszystkich
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dojna zmiana i misiewiczyzm! PiS to wstyd!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobra zmiana dla niektórych. Jak widać można się w tym kraju dorobić. Szkoda, że przeciętny obywatel nierzadko lepiej wykształcony i lepiej ogarnięty nie może dorobić się takiego stanowiska, gdyż jak widać trzeba być dobrze umocowanym politycznie. Poza tym porażająca jest skala obłudy tej pani, która za czasów PO grzmiała z trybuny sejmowej wyliczając zatrudnianie się na stanowiska w spółkach skarbu państwa polityków i ich rodzin. A teraz co? Już OK? A potem słuchamy bredni w stylu że jesteśmy by służyć ludziom. Dziękuję jako obywatel za taką służbę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każda władza jest złodziejem obywatela i to największym i systematycznym.Poszczególne róznią się od siebie metodami działania.Jedni ustalali strategię w zaciszu knajpy Sowa i przyjaciele,drudzy na Nowogrodzkiej.Skutek ten sam.Aż dziw bierze,że po sołtysówce można mieć takie kompetencje.Podobnie jak z prezydent Warszawy!Szkoda tylko,że osoby ,ktorych to dotyczy nie patrzą krytycznie w lustro!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Korytko nasze TERAZ k.......... MY a śmiali się z Wałęsy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W I kw. 2017 powstało 226,1 tys. nowych miejsc pracy. Jest to wzrost o 17,7% r/r. - i dlatego, za dobre i stale wyniki PIS może obsadzić kazdą spólke skarbu panstwa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kogo mieli wziać? Petru? Kijowskiego? Niesiołowskiego? Psl obsadziłby pewnie córkę, syna, szwagra i zięcia :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...