Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Małopolska: Ciągnęli psa na lince holowniczej. Zwyrodnialcy staną przed sądem

Utworzony przez Marcysia, 9 stycznia 2011 r. o 09:03
Bardzo ładny pies bardzo szkoda, że tak skończył. Dobrze, że ktoś zrobił mu zdjęcie przed śmiercią i umieścił w internecie. Piesku tak cię właśnie zapamiętamy spoczywaj w spokoju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tych gnoi wywiesc do lasu i wp.....l na gole posladki palkami a na koniec zostawic i bez butow niech wracaja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kara powinna być jedna. Pniak, siekiera i poobcinać te zwyrodniale łapska tym burakom - bydlakom. A potem wsadzić za kratki do najbardziej spedalonej celi na dobrych kilka lat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moim zdanie powinni trafić na długo za kratki. Jak można w tak bestialski sposób zabić zwierzę. Tylko czekać jak któregoś sąsiada spotka podobny los. Ale znając nasze kulawe prawo dostaną może 2lata w zawieszeniu i nie wyciągną z tego żadnych wniosków. Porażka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
miejcie tylko nadzieję że nie dowiem się gdzie mieszkacie.. nie popuszczę nie za to..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marcysia napisał:
Bardzo ładny pies bardzo szkoda, że tak skończył. Dobrze, że ktoś zrobił mu zdjęcie przed śmiercią i umieścił w internecie. Piesku tak cię właśnie zapamiętamy spoczywaj w spokoju.
Ale dajesz marcysia super tak nawet nie pisali po zgonie li M kaczynskich ale ja cie rozumiem tych przyglupow nie mozna porownywac do takiego slicznego pieska....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[s]Sąd[/s] sąd wyda wyrok taki jak zawsze.... 3 mc więzienia lub grzywnę 500zł. Żaden [s]normalny[/s] sąd w dzisiejszych czasach nie wyda max 2 lat. Polskie sądy to dno !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.tesco.pl/schroniska/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki proces ku*** !!!!Dawać mi tu adresy tych gnoi i załatwię sprawę cichutko i gratis !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
STYX napisał:
Jaki proces ku*** !!!!Dawać mi tu adresy tych gnoi i załatwię sprawę cichutko i gratis !
Przyłączam sie do ciebie jak ich namierzysz to daj znać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jezu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gośka napisał:
Jezu...
na jakiej stronie jest ten apel do podpisania?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tylko ze drodzy Panstwo taka petycja nic nie da, sad orzeka o karze, jesli wczesniej nie byli karani dostana 2 lata w zawieszeniu na 5 lat, ew nawiazke na rzecz organizacji zajmujacej sie prawami zwierzat i to wszystko, a pewnie dobrowolnie poddadza sie karze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marcysia napisał:
Bardzo ładny pies bardzo szkoda, że tak skończył. Dobrze, że ktoś zrobił mu zdjęcie przed śmiercią i umieścił w internecie. Piesku tak cię właśnie zapamiętamy spoczywaj w spokoju.
a jak brzydki to już go można ciągnąć,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
teraz ich przywiązać i ciągnąc aż im łby się pourywają,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skur***ny ! Dobrze dla mnie ,że nie mieszkają blisko mnie bo musiałabym pójsc siedziec za zmasakrowanie takich bydlaków!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja chce adres tych ZWYRODNIALCÓW JA CHCE ADRES i upublicznienie wizerunków
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POkazać mordy tych śmieci bo tego nawet człowiekiem nie mozna nazwać. Oby trafili za kratki na praktykujących gejów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten pies na zdjęci to nie jest husky!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
takich skur... ciągnąc tak jak tego psiaka ciągnęli, co oni kur... myślą że im nic nie grozi za to!!!!!! Gdzie ten apel jest umieszczony bo chce podpisać sie pod nim.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...