Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Kasiu, Kamil jeszcze nie dokonuje odkryć, które idą w metal lub w tworzywo lub w wzór użytkowy. Generalnie najważniejsze są patenty, ale Amerykanom to już weszło w krew, więc się już swoimi i innych wynikami nie zachwycają. Jednakże przeciętny Amerykanin będzie wiedział, gdzie leży RP, po ogłoszeniu całemu światu moich wniosków twórczych. Czy to Kasiu rozumiesz? Google: lwgula
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja Kasieńko nie raz na tysiąc lat, lecz raz w historii całej ludzkośći. Zatem jestem niepowtarzalny. Czy Ty to Kasieńko rozumiesz? Żaden geniusz mnie nie przebije, bo właśnie ja ich wszystkich wyprzedziłem. Alberta Einsteina również. Zrozumiałas? Google: lwgula
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj żeby nie ten PATENT W DESCE, Oj żeby nie ten PATENT W DESCE. Byłaby ..., byłaby ... , panną jeszcze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kasiu, Kazdy zetknie się z Twierdzeniem LWG, które jest szersze od twierdzenia Pitagorasa. Zrozumiałaś? Ale to za mało, aby kazdy wiedział, gdzie leży RP. Przeto, jesli moje nie wejdzie, to nic dobrego nie przejdzie. RP pozostanie kolonią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...