Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
no przykro mi, teraz to juz Kamil lepsze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JARO JARO !!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przynajmniej nie śpiewali...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wogole to jest jakas masakra jak ten maly mogl nie przejsc... Jedrzej wymiata i dla mnie to on jest wygranym tej edycji... w tej polsce nikt nie potrafi docenic prawdziwego talentu bo niektorzy 18-20- latkowie nie poptrafia tak zatanczyc jak ten 8- latek... p.s jeszcze wiecej tych spiewakow i zrobi sie wnet ''mam glos'' a nie ''mam talent'' co to do hu... IDOL?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chyba najlepiej wypadł kamil bednarek spójrz sobie na wyniki smsów!! 73% podajże a UDS 7% !!! oczywiscie uds zrobił wielkie wrażenie i gratuluje http://mamtalent.plejada.pl/40095,news,,1,przed_nami_4_mam_talent_live,aktualnosci_detal.html a ty dziennikarzu nie koloruj swoich baśniowych tekstów!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do dziennika wschodniego: Finalistów poznaliśmy ok 21.35 a wy macie godzinę dodania newsa 21.01. Nawet nie umiecie fałszować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zgadzam co do godziny podania wynikow.tak samo bylo poprzednim razem jak do finalu weszlam Magda Welc.czarodzieje??jesli tak to swietnie przewiduja kto sie znajdzie w finale
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uds najlepszy,byli cudowni;*
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czytam!!se napisał:
chyba najlepiej wypadł kamil bednarek spójrz sobie na wyniki smsów!! 73% podajże a UDS 7% !!! oczywiscie uds zrobił wielkie wrażenie i gratuluje http://mamtalent.plejada.pl/40095,news,,1,przed_nami_4_mam_talent_live,aktualnosci_detal.html a ty dziennikarzu nie koloruj swoich baśniowych tekstów!!
to sa wyniki głosowania internetowego a nie smsowego ;-) choć pewnie rozbieżność była podobna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nic Nadzwyczjanego Jak Kazdy Ich Uklad Skladal Sie Z Podobnych Figur...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ze UDS był świetny nie budzi watpliwości, mnie natomiast przychodzi taka refleksja, otóz UDS dziala na rynku lubelskim od 3 lat. Prawie od samego poczatku dzilalności zdobywa tytuly i nagrody promując Lublin. Niestety przez ten czas trudno bylo sie doprosic miasto o jakakoolwiek pomoc czy chociazby o artykul w prasie, który pokazałby że jest miejsce w Lublinie gdzie prawie 500 dzieciakow tanczy a nie biega po ulicach. Teraz po sukcesie w Mam Talent nagle okazalo że wszyscy chcą o Udsie pisac, proszę jak to fajnie że nagle cala Polska uslyszala jaką zdolną mlodzież ma Lublin, ech szkoda ze trzeba sukcesu medialnego aby wlasne podworko uslyszalo o tobie. Ale takie jest zycie a wy dzieciaki robcie swoje bo jestescie świetni. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mamA napisał:
To ze UDS był świetny nie budzi watpliwości, mnie natomiast przychodzi taka refleksja, otóz UDS dziala na rynku lubelskim od 3 lat. Prawie od samego poczatku dzilalności zdobywa tytuly i nagrody promując Lublin. Niestety przez ten czas trudno bylo sie doprosic miasto o jakakoolwiek pomoc czy chociazby o artykul w prasie, który pokazałby że jest miejsce w Lublinie gdzie prawie 500 dzieciakow tanczy a nie biega po ulicach. Teraz po sukcesie w Mam Talent nagle okazalo że wszyscy chcą o Udsie pisac, proszę jak to fajnie że nagle cala Polska uslyszala jaką zdolną mlodzież ma Lublin, ech szkoda ze trzeba sukcesu medialnego aby wlasne podworko uslyszalo o tobie. Ale takie jest zycie a wy dzieciaki robcie swoje bo jestescie świetni. Pozdrawiam.
zanim powstał UDS było w Lublinie wiele grup tanecznych, które zdobywały tytuły, miały osiągnięcia, tylko nie robiły wokół siebie tyle szumu...a oni mimo wszystko robią... to rozdawanie ulotek z hasłem "głosujcie na nas" jest tego przykładem... gratuluję im sukcesów bo wiem jak ciężko trzeba pracować żeby takowe osiągać, ale bądźmy szczerzy - oni promują siebie a nie Lublin...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='ja' timestamp='1289722597' post='379936'] zanim powstał UDS było w Lublinie wiele grup tanecznych, które zdobywały tytuły, miały osiągnięcia, tylko nie robiły wokół siebie tyle szumu...a oni mimo wszystko robią... to rozdawanie ulotek z hasłem "głosujcie na nas" jest tego przykładem... gratuluję im sukcesów bo wiem jak ciężko trzeba pracować żeby takowe osiągać, ale bądźmy szczerzy - oni promują siebie a nie Lublin... [/ Niestety nie moge się z Tobą zgodzic, owszem było i jest dużo szkół tańca w Lublinie ale żadnej nie udalo się zdobyc tyle tytulow i nagród co UDS a to przecież jest promocja Lublina czyż nie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miśka napisał:
Uds najlepszy,byli cudowni;*
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinien wygrać Jędrzej. Bez przesady jak można porownywac taniec grupy tanecznej i jednego utalentowanego chlopaka. Jędzej byl najlepszy!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rkp napisał:
Przynajmniej nie śpiewali...
Otóż to . . .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dajcie spookoj z tym, ze dziennik niby falszuje, bo jestescie smiesnzi weszlam tutaj przed ogloszeniem wynikow i byla informacja w naglowku, ze UDS DOTĄD NAJLEPSZY. Dlatego napisalam, ze teraz to juz kamil Bednarek (; pozniej edytowali post i dlatego podana jest godzina utworzenia. Ludzie, rozumu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Małe dzieci nie są otowe na sukces co w przypadku tego dzieciaczka było widać po ogłoszeniu wyniku. On za 4 lata nawet nie będzie pamiętał że tam był i myślę że to jego rodzice go tam posłali a nie dziecko samo chciało wystąpić w ogromenj telewizji.W przypadku UDS ludzie gotowi na sukces sprawni i dali czadu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wow, występ tancerzy z UDS zrobił na mnie wrażenie! Ciekawa scenografia i stroje, świetna energia. Gratuluję!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...