Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
"Pan Marszałek prawa nie złamał" cyt.J.Kaczyński.Pan minister Ziobro notabene jeden z beneficjentów rządowej salonki SŁYSZAŁ??????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wytłumaczcie mi. Szydło super premier-odwołana przez Kaczynskiego. Kuchcik-super marszalek odwolany przez Kaczynskiego. DLACZEGO KACZYNSKI ODWOLUJE WYBITNYCH POLITYKOW PIS.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie ale pomyślcie jaki to prestiż na wiosce jak Marszałkowa Kuchcińska z shopinguwe stolicy wraca rządowym samolotem. Przecież tam owce same z wrażenia się strzygły a niedźwiedzie siedziały z leśniczymi na grani i przez lornetkę wypatrywały smugi na niebie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jakie wynalazki były w Shrekowym lesie to przy tej partii to "pikuś" i nie Pan tylko chłopek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba skontrolować Kaczyńskiego i jego styl na dziada. Styl dla ciemnych czekistów pisu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I skończy Mareczek na okęciu na górce spotterskiej biedaczek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kaczyński nie rozsmierzaj ludzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wychodzi Kuchcinski do dziennikarzy i mówi: podjąłem decyzję. Hahahahajaja ale jaja, ale cudak, on podjął decyzję, hahahaha marzyciel, hahahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A tak dobrze żarło, co ja teraz koleżankom powiem, że busem do ciebie jadę? A dzieci pośmiewiskiem som. Jak mogłeś, jesteś drugi w Panstwie i jakiś szeregowy poseł z roboty Cię wywala? Co za wstyd, co za wstyd. Oj ja nieboga, taka krzywda, taka krzywda.
 Nauczy się, że mimo iż z nikim i niczym można się nie liczyć, to szeregowego posła nie wolno oszukiwać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W normalnym kraju oddalby kazda zlotowke bo to pieniadze publiczne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Słońce Peru jak żona cezara...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz wyborcy na Lubelszczyźnie pokażą PISowi co o tym myślą. Na pewno PIS więcej niż 70% tutaj nie dostanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
her Tusk,negatyw Borusewicz latali samolotami jak ja jezdze na rowerze tzn.kiedy chce i kiedy mi sie podoba.Wowczas opozycja tylko mowila ale nic nie zrobili zeby nie marnowac naszych pieniedzy.Liczyli,ze beda przy wladzy i sobie polataja a widac,ze sobie polatali z ladowaniem z turbolencja.Glupkow nie sieja glupki sie rodza a Kuchcinski jest rzeczowym dowodem.Z dziada robi sie pana ale dziad nigdy nie bedzie panem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kaczyński znowu mina się z prawda mówić ze Kuchcinski nie złamał prawa. Otóż złamał prawo obowiązujące, jest to instrukcja HEAD która mówi kto i kiedy może latać samolotem rządowym ! Proszę poczytać co to znaczy
 Kto ma waaaadzę, ten nie przejmuje się jakąś tam instrukcją. No, chyba że w wyniku nieprzestrzegania przepisów dojdzie do "zamachu"...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zwykły złodziej, powinien zostać zapuszkowany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam wszystkich czytających moje krótkie zeznanie. Mam na imię Bar. Shantel, jestem z Brazylii, byłam mężatką, ale później mój mąż zostawił mnie i dwoje dzieci dla mojego przyjaciela, bardzo się martwiłem i chorowałem, potrzebowałem pomocy, byłem bardzo przygraniczny, krótko mówiąc bardzo dobrze przyjaciel poradził mi, żebym się przeprowadził, ale nie mogłam wtedy przedstawić mnie IBHAGBOSORIA LOVE HOME, która, jak powiedziała, połączyła wiele rodzin i podniosła na duchu wiele osób w ich firmie i miejscu pracy. Powiedziałam sobie, że to jest prawdziwe lub fałszywe. Zostałem oszukany poważnie i prawie straciłem nadzieję po dużej presji ze strony mojego przyjaciela, postanowiłem spróbować i ku mojemu największemu zaskoczeniu IBHAGBOSORIA LOVE HOME pomógł mi i mój mąż zadzwonili do domu dwa (2) dni później, aby życzyć mi wszystkiego najlepszego i przeprosili . (Prawie zapomniałem, że to były moje urodziny), jeśli przechodzisz przez jakikolwiek problem, czy to z powodu choroby, zerwania, niepowodzenia, cofnięcia itd. napisz do niego na IBHAGBOSORIALOVEHOME@GMAIL.COM lub skontaktuj się z nim już teraz pod numerem 2348165965904 i nie daj się zwieść nikomu, jest wielu oszustów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cwaniak, oszust i złodziej. Powinien dostać kilka lat odsiadki i mieć odebrane prawo do poselskiej emerytury. Tyle w temacie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 5 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...