Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Te 200 tyś KOD-wców / ex-ubeków, SLD-PZPR, tw. Bolków i im podobnym funkcjonariuszów/ UFO porwało żeby niczym Balcerowicz na Ukrainie, swoją pseudodemokracje w kosmosie wprowadzili. Tam w kosmosie panuje właśnie Komunizm w stylu PZPR-PO, ponieważ żyć się tam nie da, czyli panuje ustrój jaki KODowcy chcą wprowadzić w Polsce. Stąd oznajmiam że wszystkie te liczby są prawdziwe. .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
realnie było 25 - 45 tysięcy, przy czym 45 tyś w maksymalnym momencie, czyli jak na tyle "organizacji i partii" PO, Nowoczesny Rysiek, PSL, SLD, KODziarze itd itd, po 2 miesiącach nagabywania, reklam itd to marnie to wygląda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
45 tys. - rzecznik policji wyjaśnił, że to liczba uczestników na pl. Piłsudskiego w kulminacyjnym momencie. Na samym starcie natomiast było ok. 30 tys. osób.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najpierw niech Kijowski zwróci za zaległe alimenty, a później niech podburza tłum ociemniałych lub mających dobre posady i bojących się o tzw "swoje stołki" bezmuzgów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie ma już ciekawszych tematów???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaka była rzeczywista ilość uczestników marszu to każdy realnie myślący człowiek jest w stanie osądzić patrząc na film z jego przejścia. Ujadania pisich trolli nie mają tu znaczenia. A te 45 tys. to oglądalność Wiadomości po dobrej zmianie, a nie liczba maszerujących;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest tak ważna sprawa, że aż piszą o tym w podrzędnej, lokalnej gazetce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a mnie śmieszy te licytowanie,taka żenująca dziecinada, a może 48 tyś ,a może 100 tyś ,a może 200 tyś jakie to ma znaczenie ,przeszło poszło i tyle ,za miesiąc zwykli normalni ludzie nie będą o tym pamiętali, tyko nadęci gburowaci politycy i pismaki będą się podniecać co jakiś czas
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
45 tys. - rzecznik policji wyjaśnił, że to liczba uczestników na pl. Piłsudskiego w kulminacyjnym momencie. Na samym starcie natomiast było ok. 30 tys. osób.
To proste , jak na placu policja doliczyła się 45 tys. osób - 200 tys. szło jeszcze w marszu. Ilość ludzi na Plac Piłsudskiego nie jest miarodajna, będąc w połowie Krakowskiego widziałem już wracających ludzi z placu. Wielu ludzi po przyjściu na plac rozchodziło się mając na uwadze długą drogę powrotną do domu. Było wspaniale, kto nie był niech żałuje. Brawo MY.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
90 tys. półgłówków dałoby razem 45 tys., więc się nie zgadza. Zakładając, że tam było 180 tys. ćwierćinteligentów, to już bliższe 240 tys. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem, widziałem, ludzi ogrom, długość marszu 3 km, ludzie dochodzili na Plac Piłsudskiego jeszcze 2 godziny, polecam obejrzec jakikolwiek film z kamery na trasie, bodajże GW jakiś udostępniła, jedno jest pewne, to była najwieksza manifestacja w Polsce od upadku komuny, atmosfera wspaniała, bardzo fajnie, spontanicznie, moc, duma, jedność... przekrój przez wszystkie grupy wiekowe  :) Nie należę do żadnej partii i nikt mnie nie dowózł autokarem jak tłumaczy pan Brudziński... Jarek możesz zacząć trząść portkami :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Władimir P podał, że w ubiegłym roku w Marszu Nieśmiertelbego Pułku w Moskwie brało udział ok 400 tys osób i to nazwano propagandą - brawo KOD jesteście lepsi od Władimira Władimirowicza. Według szacunku jego propagandystów w obchodach Dnia Pobiedy (jutro) weźmie udział w defiladzie i pochodzie ok 500 tys czyli na liczącą kilkakrotnie mniej mieszkańców Warszawę to rekord nieznany od czasów PRL. A może KOD liczy wg wzorów rodem z tych czasów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
....nie będę wdawał się w dywagacje o liczbach. Na pewno była to impreza wspaniale zorganizowana i pełna wesołych treści. Uczestniczyliśmy w niej z żoną i synami. Jestem dumny z rodaków, którzy tak licznie zamanifestowali swoje poglądy na temat tego, co obecnie dzieje się w kraju!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
HAHHAHAHA ALE KWIK ODERWANYCH OD KORYTA ....TRUDNO SIĘ ROZSTAĆ Z OŚMIORNICZKAMI OD SOWY ....PSL PŁACZE PO ODERWANIU OD ELEWARU I POSADEK WIELKICH WÓJTÓW I WŁODARZY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To proste , jak na placu policja doliczyła się 45 tys. osób - 200 tys. szło jeszcze w marszu. Ilość ludzi na Plac Piłsudskiego nie jest miarodajna, będąc w połowie Krakowskiego widziałem już wracających ludzi z placu. Wielu ludzi po przyjściu na plac rozchodziło się mając na uwadze długą drogę powrotną do domu. Było wspaniale, kto nie był niech żałuje. Brawo MY.
Nie byłem i nie żałuję. Było Was ponad 1 mln albo i więcej!!! Albo nie - 2 mln!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem, widziałem, ludzi ogrom, długość marszu 3 km, ludzie dochodzili na Plac Piłsudskiego jeszcze 2 godziny, polecam obejrzec jakikolwiek film z kamery na trasie, bodajże GW jakiś udostępniła, jedno jest pewne, to była najwieksza manifestacja w Polsce od upadku komuny, atmosfera wspaniała, bardzo fajnie, spontanicznie, moc, duma, jedność... przekrój przez wszystkie grupy wiekowe  :) Nie należę do żadnej partii i nikt mnie nie dowózł autokarem jak tłumaczy pan Brudziński... Jarek możesz zacząć trząść portkami :)
Iiii obudziłem się bo zerżnąłem się w pory. Siostra nie doniosła baseniku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli ten marsz zamknął się teraz tylko do bicia piany ile było uczestników to faktycznie Kaczyński może spać spokojne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
....nie będę wdawał się w dywagacje o liczbach. Na pewno była to impreza wspaniale zorganizowana i pełna wesołych treści. Uczestniczyliśmy w niej z żoną i synami. Jestem dumny z rodaków, którzy tak licznie zamanifestowali swoje poglądy na temat tego, co obecnie dzieje się w kraju!
  A co takiego obecnie dzieje się w kraju?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
90 tys. półgłówków dałoby razem 45 tys., więc się nie zgadza. Zakładając, że tam było 180 tys. ćwierćinteligentów, to już bliższe 240 tys. 
  I to by się zgadzało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem, widziałem, ludzi ogrom, długość marszu 3 km, ludzie dochodzili na Plac Piłsudskiego jeszcze 2 godziny, polecam obejrzec jakikolwiek film z kamery na trasie, bodajże GW jakiś udostępniła, jedno jest pewne, to była najwieksza manifestacja w Polsce od upadku komuny, atmosfera wspaniała, bardzo fajnie, spontanicznie, moc, duma, jedność... przekrój przez wszystkie grupy wiekowe  :) Nie należę do żadnej partii i nikt mnie nie dowózł autokarem jak tłumaczy pan Brudziński... Jarek możesz zacząć trząść portkami :)
  Film udostępniany przez GW jako źródło rzetelnej informacji - obryzgałam ekran poranną kawą...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...