Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Czy przekupka-dewelotargowiczanka uzna to za zamach godzący w jej make-up, którego 2-centymetrowa warstwa P0trafi paskudnie przykleić się do maseczki?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ta Pani na zdjęciu jest wolna ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Naród dowiedział się, że Andżej właśnie wrócił ze stoku narciarskiego, gdzie dokonano uzgodnień, co do tego, kto i ile zaimportował maseczek. Zainwestowano poważne pieniądze, to zarobić na tym trzeba!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W końcu poszli po rozum do głowy ja od samego początku pandemi uważam że przyłbica to zły pomysł bo wcale nie chroni przed zakażeniem a wręcz przeciwnie i śmiech mnie ogarnia gdy widzę kogoś na ulicy co nosi i przyłbicę i maseczkę jednocześnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wróćmy do korzeni. Po co maski jak ktoś chory to kwarantanna i izolacja. Jak zdrowy po co maski. A zapomniałem, choruje bezobjawowo,a nawet umiera bezobjawowo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kontrolowany przez Sebastiana Kulczyka koncern rozpoczął właśnie produkcję profesjonalnych maseczek filtrujących. W zakładzie w Bydgoszczy, gdzie Ciech produkuje na co dzień pianki poliuretanowe do przemysłu meblarskiego, ma powstawać nawet 50 tys. maseczek dziennie.
 No to bardzo poważna informacja bo żeby zapewnić ok 30 mln Polaków przynajmniej jedną maseczkę to będziemy czekać ok 600 dni, jedna maska powinna wystarczyć na kilka dni niezbyt częstego używania więc miesięcznie każdy będzie potrzebował ok 5-7 sztuk niektórzy nawet sporo więcej. Jeżeli jesteś zwolennikiem teorii spiskowej to współczuję naiwności jeżeli cieszysz się że w końcu bedą krajowe maski również współczuję naiwności. Ludzie zacznijcie w końcu liczyć i odróżniać milion od miliarda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy do ludzi dotrze, że wszystkie te ograniczenia są BEZPRAWNE.? Podobnie jak przestępstwem jest nie umieszczenie w Dzienniku Ustaw ustawy uchwalonej przez Sejm tak takim samym przestępstwem jest również umieszczenie w Dzienniku Ustaw ministerialnego rozporządzenia. A pisowskim ZOMOwcom przypominam, że każdy prześladowany przez nich Polak, już chwilę po utracie władzy przez pis, będzie miał prawo postawić ich przed sądem za bezprawne działanie. A tłumaczenie "ja wykonywałem tylko rozkazy" w Norymberdze nie pomagało....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...