Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Maserati zderzyło się z oplem. Jedna osoba w szpitalu

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 5 lutego 2018 r. o 17:25 Powrót do artykułu
Uwaga, podaję przepis na chleb z masłem, może wydawać się trochę skomplikowany, ale polecam: 1. Weź kromkę chleba. 2. Posmaruj masłem Smacznego!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Warto jeszcze dodać, że posmarowany chleb masłem nigdy nie spada posmarowaną stroną na podłogę. Jeżeli do tego dojdzie, to znaczy, że posmarowano złą stronę. ps. Ja jeszcze dodałbym do prsepisu pkt. 3 Posypać solą drogową. (Pamiętacie tę aferę? Truto miliony Polaków, a za PO-ZSL nie widziano problemu. Jak pięknie i łatwo żyło się dawnymimczasy oszustom, złodziejom i bandytom? Aż żal dupę ściska. Platformo wróć!!! By dalej można było bezkarnie kantować Polaków. Niedługo sądy przestaną być "niezależne" i dobiorą się nam do dup!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...