Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Masz dług, bo nie płaciłeś alimentów? Rozłóż go na raty

Utworzony przez AUTO, 20 listopada 2009 r. o 17:01
A co ma zrobić rodzic, któremu przestanie się płacić alimenty, przeprosić dziecko,że nie da mu się jeść lub nie kupi ubrania... Tez napisać odwołanie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każdy kto ma dzieci powinien czuć się odpowiedzialny za nie a nie uchylać się od płacenia alimentów. Za co dzieci takich alimenciarzy niepłacących mają się wykształcić ? Dla mnie płacenie alimentów to jest obowiązek taki sam jak płacenie rachunków. Nikogo nie obchodzi czy ja jestem chory czy mam pracę rachunki należy płacić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja jestem w beznadziejnej sytuacji. mam rentę inwalidzką trzecią grupę. mam trójkę dzieci. jak na złość wszystkie się uczą . najstarszy skończył już studia. a młodsza córka kończy magisterskie i syn na pierwszym roku. złożyłem do sądu o uchylenie alimentów a sąd mi podwyższył. i co ja mam teraz zrobić? rośnie mi zadłużenie. czy dzieci nie mogą pójść do pracy i na studia zaoczne. a tak na prawdę po co im te studia? niech pracują od razu po liceum.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe...gdzie można pracować policeum...załatw im pracę cwaniaczku...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I to ma być ojciec?! Niech się uczą, a on niech płaci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...