Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Masz samochód? Będziesz musiał zapłacić abonament RTV

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 24 kwietnia 2017 r. o 16:31 Powrót do artykułu
a jak mam samochód a nie mam radia??????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jak ma 3 prywatne samochody i nie mam radia w żadnym z nich ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejna polska parodia, czy Ci w rządzie za mało zarabiają????? Takimi głupim i debilnymi decyzjami wygraniają Polaków za granicę. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech tak dalek PiS mysli to nastepnych wyborow nie wygra.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiecie co to jest paranoja.dosc tego ludzie na chleb nie mają a co dopiero placic im na podwyżki.jeszcze dojdzie do tego ze bedziemy musieli placic za siebie samych.glupota.nastepnych wyborow nie przejda na nikogo glosu nie puszcze .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko, że w samochodzie radio ma i ten co chce i ten co nie chce, więc nakładanie abonamentu przypomina nałożenie kary, za to, że kupiło się samochód.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy posiadacze telefonów komórkowych i smartfonów w których jest radio też będą płacić abonament RTV
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PIS=PRL=PZPR
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podatek od telewizji reżimowej. Brawo!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A JA MAM TRZY SAMOCHODY...................................
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W UK od lat momencie zakupu dowolnego odbiornika płaci się TV Licence ... i tak to powinno być.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taki managier jak kurwski wyleciałby z każdej prywatnej firmy za takie zarządzanie.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam 3 samochody na firmę., więc będę płacił 4 abonamenty (bo jeden w domu)????!!! A nie słucham lewackiej Trójki tylko stacje prywatne !!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BOŻe jakie prostactwow tej Polsce!!!! To murzyn w afrycer na Saharze więcej rozumie niż Polak w polsce. Żal czytać te wasze Putinowe wypowiedzi. Jesteście jak Stalin.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PiS nas ładnie dyma a będzie dymał jeszcze bardziej. Rzucił ochłap w postaci 500+ a ukradkiem pod osłoną nocy przepycha kolejne podwyżki podatków
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lemingi już wyją do Księżyca. To dobrze. Po to głosowałem na PiS, by im też "żyło się lepiej" w III RP.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinjo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinno być jak u demokratycznej cioci Merkel... masz adres zameldowania placisz grzecznie abonament. I wierzcie mi, każdy Polak ze stałym zameldowaniem grzecznie i bez pretensji placi te 19,90€ za niemieckie abo. Chociaż każdy ma polską platformę. Ale lemingi z małym móżdżkiem tego nie pojmują.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech płacą ci co oglądają tą badziewną tv. Gorszy sort, lewactwo, swołocz nie mają zamiaru do tego się dokładać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jak odkręce antenę bo i tak radia nie słucham?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...