Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Masz samochód? Będziesz musiał zapłacić abonament RTV

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 24 kwietnia 2017 r. o 16:31 Powrót do artykułu
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Lemingi już wyją do Księżyca. To dobrze. Po to głosowałem na PiS, by im też "żyło się lepiej" w III RP. Lemingu, bo sam się tak nazywasz, powiedz, PŁACISZ???? To płać, bo to twoja kłamliwa pisia tv. Podobno większość społeczeństwa popiera pis i jego wodza, to chyba płacą i chyba starczy na ich tv? Nie rozumiem za co ja mam płacić? Jest tylu pisiów, że chyba na swoją tv wyrobią?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja mam cipkę i też będę płacić abonament
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TVPis bankrutuje , szukają pieniędzy w naszych kieszeniach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ktos mowil kiedys : bedzie was PiS dymal jak...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobra zmiana
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Opłata za 1 miesiąc za radioodbiornik wynosi 7,00 zł. Czy taka kwota może wywołać emocje? Chyba tylko u nieudaczników...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
HEHE.... gówno prawda nic nie będziemy płacić!!! w jaki sposób mogą mnie zmusić do płacenia... co z tego ze mamy samochody a w nich radia, czy nawet telewizory!!! NIECH MI UDOWODNIĄ, ŻE SŁUCHAM TEGO RADIA!!! A jeśli wracamy do tematu abonamentu RTV... dlaczego mamy płacić do Państwowej kasy za to ze mam telewizor, za to że mam radio??? przecież np. to nie oni mi dają sygnał TV tylko firma z którą mam zawartą umowę i która udostępnia mi jakieś tam kanały... jeśli szukają dodatkowych pieniędzy to niech zaczną zarabiać na reklamach tak jak robią to inne telewizje itd. Jak nie zapłacę to co zamkną mnie czy tam nas??? telewizor mi zabiorą??? qrwa to jest tak żałosne, że normalnie nie wiem... Naślą kontrolę??? przecież oni nie maja prawa nawet bez naszej zgody do mieszkania domu czy nawet do samochodu wejść, a żeby wejść i sprawdzić czy mamy w domach jakieś odbiorniki to trzeba to traktować jako przeszukanie na które muszą mieć nakazy wystawione nie wiem przez sądy czy prokuratorów.... heh qrwa... to Państwo robi się naprawdę żałosne. Żeby mieć telewizor trzeba go kupić powiedzmy za 3000 albo nawet i za 5 tysi. gdzie i tak przez większość życia będziemy musieli płacić za to ze go mamy do momentu aż zostaniemy zwolnieni ustawowo z obowiązku płacenia... ile to nas wyniesie??? policzcie sobie???? A może Kaczyński będzie nam wypożyczał telewizory i radia, i w tedy będziemy mu myto za wynajem płacić.... Takie dążenie do dojenia kasy nawet w najbardziej komunistycznych krajach nie jest stosowane
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja nie mam radia w aucie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po ile radio w smartfonie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Opłata za 1 miesiąc za radioodbiornik wynosi 7,00 zł. Czy taka kwota może wywołać emocje? Chyba tylko u " NIE CHODZI O PIENIĄDZE, A  O ZWYKŁE ZŁODZIEJSTWO, NIECH ZAKODUJĄ TVP I PO KRZYKU. A POZA TYM JAK KTOŚ MA FIRMĘ TRANSPORTOWĄ I KILKADZIESIĄT SAMOCHODÓW BEZ ODBIORNIKÓW ITD........................
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w smartfonach - też jest radio
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za durny pomysł - moja żona w oparciu o dokumenty samochodu NIE MA a abonament chce do k*rwy nędzy płacić . Abonament z żoną płacimy już czterdzieści lat - od 40 lat czuję nie zaszczycony ale idiotą spośród 35 % które płacą. Wielokrotnie mówiłem i pisałem do władz RTV z sugestią aby każdy kto ukończył 18 lat taki abonament płacił w wysokości 5-7 zł / mc . Ktoś powie iż większość osób w tym wieku nie ma dochodów - no to powinni także mieć problem z zakupem podręczników , książek i biletów komunikacji miejskiej. Dość ,dość praktyk gdzie w tysiącach domostw media są zarejestrowane na 100 letnią babcię która od 10 lat nie żyje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jak nie mam radia to rozumiem, że Pan Prezes zakupi mi radyjko w programie RadioPlus
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A na jakiej podstawie prawnej -pracownicy Poczty Polskiej dostana dostęp do CEPIK ??? Przecież to złamanie kilku ustaw ?.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Im bardziej pomieszaja przy opłacie audio tym gorszy wynik i to nie w sondażach ale przy urnach !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale dajecie się wkręcić !!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
A na jakiej podstawie prawnej -pracownicy Poczty Polskiej dostana dostęp do CEPIK ??? Przecież to złamanie kilku ustaw ?.
 A pobieranie sygnału rtv bez opłaty, jak nazwiesz?. Moim zdaniem jest to zwyczajna kradzież, a na to są paragrafy. Ludzie pracujący w rtv też potrzebują za coś żyć. Gdyby wszyscy uczciwie pracowali programy byłyby mniej naszpikowane głupimi reklamami. Nie kradnij- czy te dwa słowa coś wam wnerwionym coś mówią??.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
opłata za oglądanie - nie za posiadanie !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Powinno być jak u demokratycznej cioci Merkel... masz adres zameldowania placisz grzecznie abonament. I wierzcie mi, każdy Polak ze stałym zameldowaniem grzecznie i bez pretensji placi te 19,90€ za niemieckie abo. Chociaż każdy ma polską platformę. Ale lemingi z małym móżdżkiem tego nie pojmują.
 Tu jest Polska cycu.Jak chcesz to dalej możesz pod spodniami cioci siedzieć,jak akurat masz przerwę w zbiorze kapusty,lub ogórków.Tylko dobrze pracuj,bo ci nie starczy na abonament i nie będziesz mógł oglądać reklam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy za radioodbiornik w smartfonie też trzeba będzie płacić?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...