Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Matka odpowie za śmierć Magdy. Była poczytalna

Utworzony przez Gość, 4 lutego 2012 r. o 18:18
Śmierć za śmierć!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
grozi jej od 3mies do 5lat pozbawienia wolności to chyba jakiś żart, zabila swoje dziecko powinna dostać 25lat albo dożywocie, co takie maleństwo było jej winne,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
edyta napisał:
grozi jej od 3mies do 5lat pozbawienia wolności to chyba jakiś żart, zabila swoje dziecko powinna dostać 25lat albo dożywocie, co takie maleństwo było jej winne,
Uważam że się mylisz i jesteś w błędzie,bo jeżeli BANDYCI STANU WOJENNEGO dostali tak śmieszne wyroki, i to w zawieszeniu,to tu coś nie jest HALOO. Tam zginęło kilkudziesięciu bardzo wartościowych ludzi,których matki opłakują do dzisiaj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
" czy działania Rutkowskiego nie zaszkodziły śledztwu organów ścigania" zenada... dzialania, doprowadzily by takiego samego skutku, badz lepszego. czy to jest madre? "doprowadzilyby" wszystko w czasie przyszlym. a czego czego ta je.ana policja nigdy nie moze byc pierwsza? i wszystko maja zaplanowane niby, tylko ciekawe dlaczego tak dlugo to trwa. do przyszlego tygodnia, to jakas glodna zwierzyna moglaby wyciagnac cialo i nie bylo by sladu. a ta kara jest smieszna. polskie prawo = ch.j nie prawo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam się z Edytą , kara dla tej kobiety jest naprawdę śmieszna . Ok , mógł być to nieszczęśliwy wypadek ,ale dlaczego nie zgłosiła tego na policje ? może jeszcze udałoby się uratować to dziecko ? Dla mnie najgorsze jest to ,że zamiast zachować się jak dorosła kobieta , ona poszła do jakiegoś parku i zakopała swoje własne dziecko pod jakimś murem i to jeszcze w takie mrozy . Czy ona w ogóle zastanowiła się czym to dziecko sobie na to zasłużyło ? Według mnie ta kobieta powinna ponieść najwyższą karę i bez możliwości przedterminowego starania się zwolnienie . Okropna sprawa - ale to jedynie dowodzi w jakim kierunku idzie ten świat .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bula napisał:
" czy działania Rutkowskiego nie zaszkodziły śledztwu organów ścigania" zenada... dzialania, doprowadzily by takiego samego skutku, badz lepszego. czy to jest madre? "doprowadzilyby" wszystko w czasie przyszlym. a czego czego ta je.ana policja nigdy nie moze byc pierwsza? i wszystko maja zaplanowane niby, tylko ciekawe dlaczego tak dlugo to trwa. do przyszlego tygodnia, to jakas glodna zwierzyna moglaby wyciagnac cialo i nie bylo by sladu. a ta kara jest smieszna. polskie prawo = ch.j nie prawo
Właśnie ! Gdyby Rutkowski nie zająłby się tą sprawą , zapewne ciągnęłaby się jeszcze parę ładnych lat. Niech policja teraz nie oskarża i niech nie zaczyna medialnej wojny z Panem Rutkowskim tylko niech się zastanowi co mogli zrobić lepiej w tej sprawie .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pani dziennikarka z tvn24 powinna sie uspokoic, bo bronienie tej kobiety, ktora nawet jesli nie zabila celowo to pozucila i zbeszczescila zwloki wlasnego dziecka jest jakies chore. powinni ja zamknac i to na dugo;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żałosne. Rutkowski rozwiązał sprawę, a dziennikarka tvn od samego początku podeszła bardzo nieproesjonalnie do rozmowy. Właśnie oglądam wywiad na tvn24- brak mi słów. Policja nie zrobiła nic, zamiast przyjrzeć się matce - która zabiła swoje dziecko - to czepiają się osoby, która odkryła prawdę. Co byłoby gdyby prawda nie wyszła na jaw ? Zastanówcie się ludzie, przecież ta kobieta zabiła kilkumiesięczne dziecko. Gdyby dziecko upadło, wyślizgnęło się to pierwszą reakcją matki byłaby pomoc, ratunek, teleon po pogotowie. Tok jej myślenia, jest tokiem myślenia mordercy a nie matki. Która matka swoje dziecko uprowadza i przykrywa gruzem ? Pytam się która ? Moim zdaniem tvn to telewizja, która kłamie, pokazuje to co chce, manipuluje widzami. Bardzo popierała PO - i co teraz mamy ? Na około BIEDA, dzięki komu...? Pytam się co to za kraj ? Co to za ludzie ? Jest mi wstyd,że mieszkam wśród takich ludzi... !!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiola napisał:
Zgadzam się z Edytą , kara dla tej kobiety jest naprawdę śmieszna . Ok , mógł być to nieszczęśliwy wypadek ,ale dlaczego nie zgłosiła tego na policje ? może jeszcze udałoby się uratować to dziecko ? Dla mnie najgorsze jest to ,że zamiast zachować się jak dorosła kobieta , ona poszła do jakiegoś parku i zakopała swoje własne dziecko pod jakimś murem i to jeszcze w takie mrozy . Czy ona w ogóle zastanowiła się czym to dziecko sobie na to zasłużyło ? Według mnie ta kobieta powinna ponieść najwyższą karę i bez możliwości przedterminowego starania się zwolnienie . Okropna sprawa - ale to jedynie dowodzi w jakim kierunku idzie ten świat .
Czy to był wypadek czy zabójstwo wyjaśni sekcja zwłok dziecka. Na razie policja która została w pewnym sensie ośmieszona przez Rutkowskiego stara się jakoś wybrnąć z tej sytuacji bo niestety, fakt iż nieudolnie prowadzili te całe śledztwo nie wpływa dobrze na wizerunek sledczych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rutkowski by ich jeszcze bardziej zbłażnił jak by znalazł zabójców ich generała -PAPAŁY, oni nic nie potrafią tylko po du*** dostają jak w Magdalence. Ludzie powoli tracą do nich zaufanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obraniak strzelił gola dla Bordeaux
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jadwiga napisał:
Uważam że się mylisz i jesteś w błędzie,bo jeżeli BANDYCI STANU WOJENNEGO dostali tak śmieszne wyroki, i to w zawieszeniu,to tu coś nie jest HALOO. Tam zginęło kilkudziesięciu bardzo wartościowych ludzi,których matki opłakują do dzisiaj.
To nie jest wątek dotyczący stanu wojennego. I nikogo nie interesują tutaj Twoje nietrafione porównania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
To nie jest wątek dotyczący stanu wojennego. I nikogo nie interesują tutaj Twoje nietrafione porównania.
Tu chodzi PAŁO o nasz chory system sądownictwa a nie o stan wojenny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
edyta napisał:
grozi jej od 3mies do 5lat pozbawienia wolności to chyba jakiś żart, zabila swoje dziecko powinna dostać 25lat albo dożywocie, co takie maleństwo było jej winne,
Ta dziewczyna już została ukarana! Życie już ma skreślone, śmierć dziecka na sumieniu, piętno morderczyni, wyrodnej matki... Nic gorszego już nie może jej spotkać! Mało wam jeszcze? Ukamienujcie ją – dla niej to wybawienie będzie. Oceniajcie, moralizujcie, straszcie, odgrażajcie. Radze wam jednak pamiętać, że nikt z nas nie wie - co go czeka następnego dnia, z czym będzie się musiał zmierzyć i jak się zachowa. Może jutro ktoś z was stanie na miejscu tej dziewczyny... Ja osobiście jej współczuję, bo dla niej już nigdy nie będzie powrotu do normalności, do ludzi. Współczuję całej rodzinie, która będzie wytykana palcami, oglądana jak zjawisko nadnaturalne. To jest tragedia wszystkich – dziecka, matki, ojca, nas wszystkich – bo może wystarczyło zauważyć, że dziewczyna ma problem, pogadać, dać radę, wsparcie.... no ale człowiek z natury woli osądzać i karać zamiast próbować zrozumieć, zaakceptować, wesprzeć.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jadwiga napisał:
Uważam że się mylisz i jesteś w błędzie,bo jeżeli BANDYCI STANU WOJENNEGO dostali tak śmieszne wyroki, i to w zawieszeniu,to tu coś nie jest HALOO. Tam zginęło kilkudziesięciu bardzo wartościowych ludzi,których matki opłakują do dzisiaj.
Jesteś człowiek chory!!!! Obłudny, głupi! Sądzić ludzi, których po rękach całować powinniśmy – to jest wielkie nie "HALOO"!!!! Dla mnie wstydem jest, że żyję w kraju, w którym ludzi honoru, największych patriotów stawia się pod sąd – sąd, który do pięt nie dorasta sądzonym!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wojtek napisał:
Jesteś człowiek chory!!!! Obłudny, głupi! Sądzić ludzi, których po rękach całować powinniśmy – to jest wielkie nie "HALOO"!!!! Dla mnie wstydem jest, że żyję w kraju, w którym ludzi honoru, największych patriotów stawia się pod sąd – sąd, który do pięt nie dorasta sądzonym!!!!
Takich ludzi powinno się od razu z utylizować, [NORYMBERGA ]nie wiem dlaczego bronisz tych bandytów,chyba tylko dlatego że młody CYC jesteś i nie przyszło ci żyć w tamtych czasach i konfidentów i komunistów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
To nie jest wątek dotyczący stanu wojennego. I nikogo nie interesują tutaj Twoje nietrafione porównania.
Nie można o tym zapomnieć należy o tym pisać i każde wyroki sądowe w tym kraju porównywać właśnie do tego ŚMIESZNEGO,i zastanowić się dwa razy jak się kogoś skazuje,i za co w tym kraju. Prawo powinno działać sprawiedliwie do wszystkich i do popełnionego czynu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Śmierć za śmierć!!
Należało by również w tej sprawie rozpatrzeć czy obecny system i polityka tego rządu nie zmusiła tej kobiety do tak drastycznego czynu. Być może było zbyt ciężko, i zbyt dużym obciążeniem dla niej było wychowanie tego dziecka któremu nie mogła podołać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obecny system nie sprzyja powiększaniu rodziny a co za tym idzie w wychowywaniu dzieci. Ile jeszcze musi być takich tragedii aby coś w tym kraju zmieniło się na lepsze. Jak to się ma do państwa opiekuńczego. JAK ŻYĆ PANIE PREMIERZE ????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JPII napisał:
Takich ludzi powinno się od razu z utylizować, [NORYMBERGA ]nie wiem dlaczego bronisz tych bandytów,chyba tylko dlatego że młody CYC jesteś i nie przyszło ci żyć w tamtych czasach i konfidentów i komunistów.
Szkoda mi Ciebie. Musisz być strasznie nieszczęśliwym albo chorym człowiekiem, jeśli masz tyle nienawiści i pogardy dla tych, co myślą inaczej. Ale najbardziej smutne jest to, że swoim nickiem nawiązujesz do człowieka, który zawsze głosił tolerancję, miłość bliźniego i wybaczył nawet temu, który dokonał zamachu na jego życie. Nie wolno tak szargać jego pamięci. Żal.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...