Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
mi wyszło pH=2, stężenie 15,34, elektorlizę mam źle, szybkość mi wzrosła ośmiokrotnie, liczby kwantowe 4 1 -1 0 1 alkohol 1 3 i 2 rzedowy, a dalej nie pamiętam za bardzo:/ jak myślicie ile trzeba mieć w tym roku do gdańska, żeby się dostać na medycynę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak trzeba było zrobić te izomery estru i kwasu;/ ? Ile strzałek do reakcji Bronsteda?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
juz nie podlizuj sie na jaka uczelnie skladasz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
olus napisał:
to tam byl do wybrania tez manganian VII ? chyba sie zapędzilam bo wybralam tylko kwas i sol..
Właściwie to co tam było do wyboru bo juz nie pamietam?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chciałem na WAT,ale medycznych testow nie rpzeszedlem,wiec teraz do gdanska na PG na chemiczny albo moze budwonictwo...,tylko matma nie zaciekawie poszla,ale coz zobaczy sie:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do wybory był wodorotlenek jakiś, kwas siarkowy VI, siarczan IV sodu i manganian VII potasu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
manganian (VII) potasu, kwas siarkowy (VI) i siarczan (IV) sodu trzeba bylo wybrac... roztwor odbarwil sie oczywiscie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
do wybory był wodorotlenek jakiś, kwas siarkowy VI, siarczan IV sodu i manganian VII potasu
Ooo ja byłam przekonana ze wszystko oprocz kwasu siarkowego (VI)... no coz.. Dzieki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
OLIMPIJCZYK na jaki kierunek i gdzie wybierasz sie na studia??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w takim razie powodzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mi wyszło ph równe 2,w tym z Kobaltem 18,25 a z tym stężeniem procentowym 15,34%.;> mówcie jakie mieliście odpowiedzi w innych zadaniach.;D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tzn wszystko było oprócz kwasu... zaznaczyłam manganian i tą sól co była..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na technologie chemiczna nie wiem,do d.upy kierunek ,a Ty ewela gdzie idziesz;?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Olimpijczyk napisał:
Na technologie chemiczna nie wiem,do d.upy kierunek ,a Ty ewela gdzie idziesz;?
to nie ewela pisala tylko ja sorgio:D no powiem ci ze ja studiowalem technologie chemiczna, przyszlosciowy kierunek ale bez sensu przedmioty, zrezygnowalem poprawiam mature i ide na medycyne....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ktoś na lekarski na UM w Poznaniu się wybiera? Troszkę się załamałam wynikami po 75% mi wychodzi i mam nadzieję,że w tym roku na UM próg będzie niższy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też teraz luje sobie w brode ze nie zdawalem biologi i gogolnie bym se poszedl na medycyne,w sumie moze za rok sie zda biole i tez pojde
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
madycyna, stomatologia lub farmacja. najbardziej chcialabym do lublina, bo tu mam wszystko ludzie, piszcze na co i gdzie skladacie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja chciałabym na medycynę albo stomatologię lublin białystok albo gdańsk gdzie się dostanę, a Ty Ewelina na ile pkt liczysz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Olimpijczyk napisał:
Też teraz luje sobie w brode ze nie zdawalem biologi i gogolnie bym se poszedl na medycyne,w sumie moze za rok sie zda biole i tez pojde
NO POWIEM CI ZE ZROBILBYS DOBRZE JAK POJDZIESZ NA MEDYCYNE JA SKLADAM DO SZCZECINA I DO LODZI NA STARY WAM BO TU NAJLATWIEJ SIE DOSTAC W TAMTYM ROKU W SZCZECINIE NA STOMATOLOGIE PRZYJMOWALI OD 212 A NA WAM W LODZI OD 217, NIE RYZYKUJE DO LEPSZYCH UCZELNI, BO JUZ SIE RAZ PRZEJECHALEM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja jak zwykle musze palnąć jakś głupote... ogólnie chemia nie była trudna... ale teraz mam coraz wiecej watpliwosci co do tego jak napisałam....;(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 12

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...