Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
jaka była krótka forma?podaj polecenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja to wam powiem tak...żle nie było ale fajerwerków też nie. dla mnie głupi teks z czytaniem nr.2! poza tym prawie każdy obok mnie miał inny arkusz;/ ale jakoś dałem radę za to część pisemna banalna. powodzonka ludzie! nie ma co srać będzie dobrze! jeszcze tylko 2 pisemne:D:D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oooooooo jak sie ciesze ze ktos tak jak ja zaznaczyl w tekscie o holmsie:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
krótka forma : napisz wiadomosc do kolegi w ktorej odwolasz spotkanie , powiedz ze jestes chory i co ci zalecil lekarz. spytaj sie o plany na wakacje i zaproponuj wspolny wyjazd w gory jak wyzdrowiejesz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też tak zaznaczyłem mimo tego, że w drugim pytaniu o stanowisko żony tego ziomka nie wiedziałem czy chodzi o to czy go namawiała czy nie (nie znałem słowa ;/), mimo to zaznaczyłem "T" i pierwsze 3 True, 3 następne False Ogólnie mam mieszane uczucia co do Słuchania i Czytania z niecierpliwością czekam na odpowiedzi. Formy pisemne myślę, że na max napisałem Liczę na 90% a jak będzie kompletnie nie wiem xD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tez mialam 3 prawdy i 3 fałsze, wydalo mi sie to podejrzane ale mimo wszystko zostawiłam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
'Word up' z zespołu? (band), dla rozrywki (entertaiment students)?,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nazwa coś tam z Afryką zaznaczyłem, a drugie tak jak ty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja tez mam 3 prawdy i 3 fałsze, ale u innych widziałam PFP,FPF, a odnosnie nazwy tez wydaje mi się ze odp z tą Africą czy cos tam;D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To na bank jest dobre było słowo w słowo powiedziane
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja zaznaczylam nazwa piosenki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nazwa piosenki - padło słowo "hit" ;]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja miałem 3p i 3f, a word up to greeting byl, na 99% jestem przekonany:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co macie w pytaniu o funkcji tekstu tego o tej niepełnosprwnej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja zaznaczyłam chyba ostatnią odp z ta dziewczynka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakiej funkcji?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
namawianie do malowania, któe jest hobby,ale tylko dlatego że mi nic nie pasowało(to w sumie też)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale są rózne wersje odpowiedzi ;] ja tez zaznaczylam D ale nie wszscy m,ają takie same... chodzilo o to że ukazuje ze kazdy ma talent do malowania? czy nawiązujące do ostatniego akapitu coś tam o jakims dowodzeniu o niemocy czy cos?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
że niepełnosprawność nie jest bariera czy cos w to
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bobi ja tez to
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 7

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...