Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
powtarzam pytanie mojej poprzedniczki, wie ktoś?? a jak jest liczone I've jako jedno słowo?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w koncu polecenie to polecenie, trzeba sie stosowac, sam sie glowilem jak nie napisac za malo ani za duzo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mysle ze jako 2, w koncu to 2 wyrazy w skrocie. oby
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lena100 napisał:
a w końcu można było robić zdjęcia w tej katedrze, ja napisałam że nie?
nie mozna a maja stac w grupach??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak liczyć wyrazy? - wyrazy oddzielone spacją, np: a man - dwa wyrazy, an honest man - trzy wyrazy, - formy skrócone traktujemy jako jeden wyraz np. aren't, I'm ... - jeden wyraz, - słowa oddzielone myślnikiem traktujemy jako jedno słowo, np. driving-licence, - jeżeli w tekście występują oznaczenia literowe, bez względu na liczbę liter stanowią one jedno słowo, np BBC - 1 słowo, NATO - 1 słowo, - liczby: sixty one - dwa wyrazy, 61 - jeden wyraz, - adres e-mail: xyz@wp.pl - jeden wyraz, - data pisana cyframi: 09.03.1961 - jeden wyraz, - data pisana słownie: March 3, 1961 - trzy wyrazy, - daty i podpisu: xyz - nie liczymy do liczby słów. Lipa...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bylo mozna robic zdjecia za oplata na 100%a w ostatnim o tej dziewczynce co zaznaczylliscie?Ja ze ten facet bedzie ja wspomagal finansowo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lol napisał:
powtarzam pytanie mojej poprzedniczki, wie ktoś?? a jak jest liczone I've jako jedno słowo?
na bank jako jedno nie uczyli was w szkole
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no ja mam nadzieję że jako 1 słowo;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z tymi zdjeciami to bylo jakos tak ze gdzies mozna kupic pozwolenie czyli ze robi się za oplatą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no tak, za oplata w welcome center. a co do chodzenia w grupach tam bylo pytanie czy po jakims parku czy cos musza w grupach byc, a akurat w tym pareczku mozna chodzic samemu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co do tych zdjec to js zaznaczylem ze prawda i ze moga stac w grupach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no nie uczyli:p, olali ten temat...kurde z tą katedra to taka dziwna sprawa, wydawało mi sie, ze mówiliże nie można robić zdjęć bo coś tam tam niszczy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
za oplata na 100% mozna robic!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wy się pewnie teraz relaksujecie a ja sie mecze z prezentacja z polskiego bo jutro mam ustny...:/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wydaje sie że było łatwe, a jednak są wątpliwości
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przegieli wlasnie w niektorych szkola z tymi ustnymi... ja mam ustna dopiero w poniedzialek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i co macie już te odpowiedzi?? ja to mam już dosyć tych matur:(jutro jeszcze WOS:(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a uczycie sie na pamiec prezentacji? ja cyba sie naucze bo potem w stresie moge nie ubrac tego w slowa tak jak powinnam. na pisemnych niby sie nie denerwowalam ale to co innego...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fuc* jak zapomniałem daty napisać to co? ;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to matura nie ważna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...