Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
matura na poziomie rozszerzonym byla strasznie trudna! I bede sie cieszyc gdy bede miala powyzej 36% . Pisalam tez inne rozszerzenia i poszlo mi dobrze ,a teraz przez ten polak moje plany na studia beda musialy poczekac:/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja osobiście najbardziej boję się wypracowania. Zupełnie nie wiedziałam co piszę i o wielu rzeczach zapomniałam:( nie wspomniałam nic o stoicyzmie np a to zapewne było bardzo istotne w całym wypracowaniu. Modlę się o te 30% serio. Chyba za bardzo ucieszyłam się po próbnej a teraz do 30.06 będę chodziła w nerwach:|| Czy ktoś w Was też zrobił takie banalne błędy???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Matura rozszerzona charakteryzuje się tym, że prawie nigdy nie ma podanych akapitów. Skoro ktoś decyduje się na poziom rozszerzony to powinien mieć w sobie wyrobioną umiejętność odnajdywania w tekście rzeczy potrzebnych do odpowiedzi na dane pytanie. Ja uważam tę część matury za wyjątkowo banalną Problem miałam tylko z pytaniem o opozycję w tekście ( góra i dół ). Myślę, że jeśli ktoś zrobił odpowiednio dużo czytań ze zrozumieniem przed maturą nie miał z nią najmniejszego problemu. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie no nie przesadzajcie nie bylo tak zle;p tekst znalam wczesniej, a na wypracowanie dali tren z poziomu podstawowego.w tamtym roku to bysmy płakakli. licze na 80% ale zobaczymy co to bedzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...