Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Matura 2010 angielski ROZSZERZONY

Utworzony przez pozdro matura, 6 maja 2010 r. o 18:48
jak dla mnie to porażka sądze ze podstawe mam na jakies 86procent, tez nie za dobrze na probnej bylo 94 ale ok. a rozszerzona to jeszcze gorzej. sluchanie i czytanie robilam nie mysląc co zaznaczam natomiast rozprawka mnie ratuje. z gramatyki bedzie ze 2 punkty. ale zdac zdam. I hope so
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Janko napisał:
wyniki podobno juro bedom dopiero bo tylko z obowiazkowych sa 2 godziny po zakonczeniu egzaminu...
no to Ty gadosz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to jakie tam w czytance odpowiedzi zaznaczyliscie jeszcze?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ej, niech ktos mądry napisze swoje odpowiedzi!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a o które konkretnie chodzi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla mnie też najgorszy był pierwszy listening i dobieranie z Fordem. No i to ostatnie, dobieranie struktur. A jak czuliście się kondycyjnie? Ja myślałam w tej II części że tam wyzionę ducha...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no o wszystkie:) ktoś pamięta jak mniej więcej powinno być w fordzie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kurde nie pamietam dokladnie,a nie bytly pzamieniane odpoiwiedzi? Ja mam w puerwszym F, w drugim E
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w fordzie to było ze z tym celem, ze udało mu sie go osiągną za pomoca produkowania czegos taniej, potem cos bylo ze czyms tam jeszcze zmniejszyl koszta produkcji, potem bylo ze niepomyslal o wszystkim , a potem coś że były wymieniane luxusowe częsci tych cadillaców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
kurde nie pamietam dokladnie,a nie bytly pzamieniane odpoiwiedzi? Ja mam w puerwszym F, w drugim E
Ja też tak mam .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak ziewalam, ze mnie cala zuchwa bolala niech ktos madry wrzuci odpowiedzi, bo moje nikomu nic nie pomaga xD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
kurde nie pamietam dokladnie,a nie bytly pzamieniane odpoiwiedzi? Ja mam w puerwszym F, w drugim E
ja teżżż !!!!!!!!!!!!!! a potem chyba B i C
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tylko nie piszcie odpowiedziami ABC bo były mieszane
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
głupia słuchanka pierwsza była.. w drugiej mam same falsy, tylko w przedostatnim true, co do trzeciej słuchanki: his mother suggested it, he lived without his father, his mum pretended she could read, he became the best student... an the last one: he became interested in IT while his was on medical studies...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
kurde nie pamietam dokladnie,a nie bytly pzamieniane odpoiwiedzi? Ja mam w puerwszym F, w drugim E
Aga ja tez tak mam wlasnie a z ta dzioewczynka pamietacie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale jak ktos mial ta wersje co my to juz wie ;>
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
his mum pretended she could read ale ze jak to, nie rozumiem czemu to bylo przeciez to on mial czytac a nie ona
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a myślicie że uznają 'shortcoming' zamiast 'shortage'??bo znaczenie jest takie same:D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a z ta dziewczynka to chyba ze napewno ze te ape coś tam w pierwszym bo to znaczy oczekiwanie w drugim ze była unweare of coś tam w trzecim że była flustrated w czwartym ze dzieki wodzie nauczyła się roli słow i w ostatnim ze wlasnie zostala cudowanie wyleczona z tego psychic handicape i jestem pewna wszystkiego z tego zadania na 100 !!!] moze troche nie jasno ale napewno kojarzycie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
głupia słuchanka pierwsza była.. w drugiej mam same falsy, tylko w przedostatnim true, co do trzeciej słuchanki: his mother suggested it, he lived without his father, his mum pretended she could read, he became the best student... an the last one: he became interested in IT while his was on medical studies...
ja mam: his mother suggested it, potem mam he live without father, potem że regulary library xD potem the best student, a na koncu nie pamietam tego zdania ale mialam odp A.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 10

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...