Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
tez mam na rozsz PPF
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam pytanie co do gazu syntezowego . wzieliscie pod uwage stezenie CO, a w zadaniu bylo wyraznie iz zamiast CO jest gaz syntezowy czyli zawiera takze wodor ; ] . wiec albo wyszlo 30.1 albo jak ktos wczesniej pisal 2 z kawalkiem . ciekawy jestem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
W podstawie prawda fałsz miałam prawda fałsz fałsz a wy?
Ja dałam prwada prawda fałsz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NO WIĘC TAK JA DAŁAM TAM HOMOLAGAMI ETYNU COŚTAM BYŁO W 1 FOSFOR 2. LICZBA ATOMOWA 16 LICZBA MASOWA 34 PRAWDA FAŁSZ FAŁSZ 2Li +2h20=> 2LiOH +h2 DAŁAM STEARYNOWY I DODAŁAM NAOH I POWSTAJE MYDŁO WIEKSZY 1:1 STOSUNEK SUBSTRATÓW PO DOBRANIU CZYNNIKÓW WYSZŁO MI 8:2 CZYLI 4:1
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Anja napisał:
Ja miałam P P F
ja miałam p w tym o rozpuszczalności i masie molowej a f w tym że glukoza tocukier prosty a fruktoza to inny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja też mam P P F
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DAŁAM JESZCZE COSTAM NIENASYCONY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
za ile punktów bylo to zadanie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to moze jedzmy po kolei z pytaniami (rozszerzona) wiec w pierwszym byl Gal w drugim mam te przemiany tak jak ktos juz mowil w 3 pamietam ze byl to Li2O i cos tam z barem a dalej jak macie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZA 1 PKT
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no.. PPF. Ja niestety mam wszystko na odwrót. Ale generalnie chemia dość ok, ale trudniejsza niż w poprzednich latach. Kto się w ogóle na medycynę wybiera ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w 1 zad w rozszerzeniu jaki to pierwiastek? Gal?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aagaa napisał:
NO WIĘC TAK JA DAŁAM TAM HOMOLAGAMI ETYNU COŚTAM BYŁO W 1 FOSFOR 2. LICZBA ATOMOWA 16 LICZBA MASOWA 34 PRAWDA FAŁSZ FAŁSZ 2Li +2h20=> 2LiOH +h2 DAŁAM STEARYNOWY I DODAŁAM NAOH I POWSTAJE MYDŁO WIEKSZY 1:1 STOSUNEK SUBSTRATÓW PO DOBRANIU CZYNNIKÓW WYSZŁO MI 8:2 CZYLI 4:1
ten pierwiastek to azot a nie fosfor trzeba było napisać reakcję z Na a nie Z Li
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
w 1 zad w rozszerzeniu jaki to pierwiastek? Gal?
Gal
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TA matura to była masakra;/ jakieś stezeniowe, zadnych normalnych zadan:/ katastrofa:(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy gdzieś sa dostepne arkusze z pytaniami ????????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto jakie miał jeszcze odpowidzi z podstawy :>?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A izomery w rozszerzeniu? II i IV?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
koks napisał:
to moze jedzmy po kolei z pytaniami (rozszerzona) wiec w pierwszym byl Gal w drugim mam te przemiany tak jak ktos juz mowil w 3 pamietam ze byl to Li2O i cos tam z barem a dalej jak macie?
W pierwszym mam tak samo:) w 2 tez w 3 dałam Li2O i BaBr2 tylko później się zastanawiałam, czy czasem nie trzeba było oprzeć tego o wiązania jonowe, ale te 2 zaznaczyłam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
ten pierwiastek to azot a nie fosfor trzeba było napisać reakcję z Na a nie Z Li
TRZEBA BYŁO NAPISAĆ Z MNIEJ REAKTYWNYM A BYŁ NIM LIT
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 37

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...