Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
godz 8 wyszla a dlugosc 1,8 po przyblizeniu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rozszerzenie bylo dla mnie za trudne, mimo ze sie uczylam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wyszła wam godzina 8.00?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A tak ogólnie to po co pisaliście tą gegre ? Na jakie studia jest wam potrzebna ? Moze i ja sie skusze na nie iść Ja osobiscie pisalem tylko dlatego że miałem ja jako rozszerzony przedmiot w LO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w tych wykresach pogody dałam B, A, D a wy?? jaką macie rónice ze szkoły do górki?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
geografia była w tym roku dość zaskakująca, nie spodziewałam się TAKICH pytań. po przerobieniu kilkunastu matur próbnych na nie które pytania w dzisiejszej maturze nie znałam od razu odpowiedzi, coś popisałam aczkolwiek czy dobrze? / czekam na odp.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NO TOTALNY KOOOOSMOS!!!:/ z tym górowaniem... wulkanem..i paroma innymi...dla mnie był trudny..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaką daliście odpowiedź w zadaniu drugim? jaka to skała na rysunku?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
w tych wykresach pogody dałam B, A, D a wy?? jaką macie rónice ze szkoły do górki?
ja mam 1,7
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A wlasnie te substancje czy zwiazki stale z wulkanu co wyskakuja ? az mnie zatkalo nad tym pytaniem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze mam z wulkanem jesli napisalem ze wydziela : siarke metan azot ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Godzina napewno 8 a roznica 20m
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dada napisał:
Dobrze mam z wulkanem jesli napisalem ze wydziela : siarke metan azot ??
ja napisałem bomby wulkaniczne ale nie wiem czy dobrze a te co ty napisałeś nie są stałe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bomby wulkaniczne, lapille, popiół/pył wulkaniczny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciastek991 napisał:
A tak ogólnie to po co pisaliście tą gegre ? Na jakie studia jest wam potrzebna ? Moze i ja sie skusze na nie iść Ja osobiscie pisalem tylko dlatego że miałem ja jako rozszerzony przedmiot w LO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
napewno ronica nie wynosi 20 metrow przeciez wkolo szczytu byla gruba linia w legencie pisalo ze jesli jest gruba to 50 metrow ronicy pozneij jeszcze byly 2 cienkie czyli roznica wynosi 70
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja dałam że piasek, pyły i głazy wylatują z wulkanu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mi również wyszła 8.00
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
70 ? wątpię
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bazalt, porfir, granit- to miały wytwory skalne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 20

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...