Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
no dawac dawac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Swietoszek zdozyc przed panem bogiem i artykul z internetu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SA ODP??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co zaznaczyliscie w tym AB C D wydawalo mi sie ze nie amerykanizacja a pare osób mi tak mówi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odpowiedzi przygotują je nauczyciele-eksperci, ponieważ Centralna Komisja Egzaminacyjna nie będzie publikować oficjalnych odpowiedzi. Tak wyczytalam na jednym z portali... i tam bedzie trzeba czekac do godziny około 14.. wiec tu pewnie tez az tak szybko nie bedzie .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~marta~ napisał:
co zaznaczyliscie w tym AB C D wydawalo mi sie ze nie amerykanizacja a pare osób mi tak mówi...
Ja zaznaczyłem amerykanizacje myśle ze to bedzie dobrze bo chodziło o symbol a nie przemyślenie autora
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odpowiedź : A Amerykanizacja na pewno nie ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no ja zaznaczylam własnie A tak nie pamietam co bylo coś o kulturach.> wydawalo mi sie ze nie Amerykanizacja bo chodzilo a autora a autor mowi ze to MY będziemy postrzegac to jako amerykanizację.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No trudno bedzie -1 pkt ;p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tez dałem B amerkanizacja, tak wynikało z tekstu. kiedy poprawne odp. beda wie ktos?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wynikalo z tkstu ale że tak SĄDZIMY MY a nie AUTOR.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co bylo na maturze?? wezcie powiedzcie cos...cos o lekturach, ale nie o swietoszku juz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no pewnie ze amerykanizacja...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No właśnie to chyba nie miała być myśl autora tylko : co stanowi symbol tego, czyli chyba to co my myślimy ;]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mi osobiście wydaje sie że poprawna odpowiedź to B. z tekstu tak wynikało. było konkretne zdanie na ten temat..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja tez dalem amerykanizacja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jaką daliście teze?? Coś tam z perełką??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no bo to bylo w tekscie, wystarczylo do konca doczytac :] a ile bylo zadan, 13 tak?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
też dałem amerykanizacje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Więc wydaje mi sie Marta że to dla Ciebie -1 pkt
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 43

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...