Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A ja już w domku:) Czekam na odpowiedzi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja się zapytam czy Młodzi Rosjanie tez maja swoją maturę z Polskiego ?. Bo jak my mamy z rosyjskiego to oni dla odmiany powinni mieć Polski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam nadzieje ze dosc szybko beda odpowiedzi bo wybieram sie niedlugo jescze na rozszerzenie. z podstawy niby jakos wszystko napisalam, ale ogolnie nie jestem zadowolona....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie wiedziałam jak jest wesele i napisalam bal ;/ duzy blad?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na poczatku listu napisalam ze bylan na swadbie, potem pisalam ze to brak. czy moglam stosowac to zamiennie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Młodzi Rosjanie nie maja matury z polskiego gdyż nie uczą się tego przedmiotu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Banalna była ta matura z rosyjskiego a wesele to swadba..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kiedy beda wyniki tak mniej wiecej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
na poczatku listu napisalam ze bylan na swadbie, potem pisalam ze to brak. czy moglam stosowac to zamiennie?
swadzba to wesele, brak to slub. Zalezy o czym dokladnie byla mowa w zadaniu i poszczegolnych kropkach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wesele to brak, swadba to slub. niestety ja zapomnialam obu na maturze i napisalam ze to dzien w ktorym moj kolega staje sie mezem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tekst o tym psie był glupi na koniec nic nie rozumialam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w pierwszym zadaniu za szkołą państwową był pierwszy i przed ostatni?? a w ostatnim zadanku fałsz to było pierwsze i ostatnie? A w zdaniu z tym chlopakiem ktory był w górach, co zaznaczyliscie ze on odpoczywal z przyjaciolmi?? aha i jak chronil sie przed zamarznieciem? ja strzelilam odpowiedz B:/ piszcie jak wy robiliscie zadanka:) Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Motta napisał:
swadzba to wesele, brak to slub. Zalezy o czym dokladnie byla mowa w zadaniu i poszczegolnych kropkach.
trzeba bylo napisac o weselu przyjaciela.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ile trzeba punktów mieć aby zdać ruski
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kiedy bd wyniki ?????? bo nie moge kurde wytrzymać a trzeba 15 pkt zeby zdac tak ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja w zadaniu na prawda i fałsz zaznaczyłem wszystkie prawda ( coś na pewno trafie hehe)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tą sabaką to chyba wszyscy się pogubili a w górach to on zaczoł chodzić chyba...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zrobilem identycznie z tym prawda falsz, najpierw wszystkie falsze a pozniej w koleczka i prawdy:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
qurnacola napisał:
A ja się zapytam czy Młodzi Rosjanie tez maja swoją maturę z Polskiego ?. Bo jak my mamy z rosyjskiego to oni dla odmiany powinni mieć Polski.
hahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja wogóle nie jestem zadowolon aciężko było, próbna była łatwiejsza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 12

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...