Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
ja chce juz wyniki!!!!!!!!! jak oni sie gerzebią z tym wszystkim wrr
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
głupie to było;p aby 15 punktów mieć;p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z tym psem to nazwa pochodzi od jego kulinarnego czegos tam:) - nieznany kierowca -straciła prace -wg mnie tworzyla hotel dla zwierzat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nadia napisał:
w pierwszym zadaniu za szkołą państwową był pierwszy i przed ostatni?? a w ostatnim zadanku fałsz to było pierwsze i ostatnie? A w zdaniu z tym chlopakiem ktory był w górach, co zaznaczyliscie ze on odpoczywal z przyjaciolmi?? aha i jak chronil sie przed zamarznieciem? ja strzelilam odpowiedz B:/ piszcie jak wy robiliscie zadanka:) Pozdrawiam
w pierwszym mam tak jak Ty... W ostatnim mam tak jak Ty tylko jeszcze jeden fałsz chyba w 4 pytaniu.. z tym chlopakiem zaznaczylam ze wypoczywal z przyjaciolmi, a chronil sie przed zamarznieciem ze szedl dalej, czyli ty chyba B bylo;P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
z tym psem to nazwa pochodzi od jego kulinarnego czegos tam:) - nieznany kierowca -straciła prace -wg mnie tworzyla hotel dla zwierzat
mam tak samo... a jakie jeszcze bylo pytanie w tym zadaniu bo nie pamietam.... ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kasia napisał:
w pierwszym mam tak jak Ty... W ostatnim mam tak jak Ty tylko jeszcze jeden fałsz chyba w 4 pytaniu.. z tym chlopakiem zaznaczylam ze wypoczywal z przyjaciolmi, a chronil sie przed zamarznieciem ze szedl dalej, czyli ty chyba B bylo;P
ja tez mam tak z tym w gorach. nie wzial telefonu, znalezli go cos tam bylo z gorami. ipostanowil chyba kupic jakies cos nowe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kurcze dla mnie ten test naprawdę był trudny...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ogólnie nie było źle, myślę, że trochę punktów można było stracić za słuchanie i czytanie. A co do listu, to nie mogłam sobie przypomnieć, jak powiedzieć/napisać wesele i cały czas zastępowałam przemiennie: таржыство и вечеринка - myślicie, że uznają?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
według mnie nie było takie trudne. ale nien ma co sie chwalić przed sprawdzeniem wynikow wiec czekam na nie ;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a w pierwszym jak zaznaczyliście?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A z tym pieskiem, to nie mogłam zrozumieć do końca - czy ona dzięki temu znalazła gten klub i pracę tam, czy hotel dla zwierząt?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja juz nie pamietam z wrazenia jakie bylo 1 polecenie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mysle że najgorsze było ostatnie zadanie, z resztą szło sobie poradzić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z tym psem to w osyaynim mialo byc ze załoszyła ten Otel dla zywotnych ;P dzieki temu ze pracowala w klubie to zarobila kase na otwarcie otela
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kurde a ja zaznaczylam o klubie hmm
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No ja się wahałam i niestety ostatecznie zaznaczyłam, że klub. A na jakie się studia wybieracie, coś związanego z rosyjskim?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dajcie już odpowiedzi bo oszaleć można.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o nie.z rosyjskim koniec.mysle nad bezpieczenstwem narodowym...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z psem dowiedziala sie u specjalisty:) a w gorach jeszcze ze koledzy ogladali tv
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja tez zaznaczylam o klubie, a co w końcu powinno być?? Czy ktoś jest pewny odpowiedzi co do tego pytanka??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 12

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...