Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
gdzie te odpowiedzi?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A na jakie się studia wybieracie, coś związanego z rosyjskim? Filologia rosyjska .A wy? co jeszcze mozna robic biorac pod uwage rosyjski????chodzi mi o studnia i prace
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nam zacinala sie plyta ,ogolnie nie bylo takie trudne list byl latwy ale ogloszenie masakra zobaczymy jak beda wyniki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
banalna byla, poziom jak w szkole podstawowej ;p tylko w tej dluzszej formie mozna bylo sie nie zmiescic w limicie slow heh bo duzo informacji trzeba bylo przekazac ale tak to uwazam ze proscizna. za to pewnie rozszerzona bedzie masakryczna.. ;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prawie pewna ( 95% ) tego z otwarciem hotelu dla zwierząt.. tam było przecież że ona przyjmowała różne sabaczki itepe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ogloszenie napisalam tak: ogloszenie! uczestnicy obozu jezykowego organizuja konkurs na temat jak mozemy chronic srodowisko? zeby wziac w nim udzial trzeba napisac na ten temat tekst lub narysowac obraz. wystawka z waszymi pracami bedzie w bibliotece na jakies ulicy. zwyciezcy dostana komputer i ksiazki XYZ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZAJRZYJCIE OK 15- 16. Dopiero zobaczycie sobie wszystkie odpowiedzi...tak szybko nie uzupełniają tej strony..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a w tym zadania o górach to znajomi nie poszli z nim w góry bo nie mieli sił?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kas napisał:
a w tym zadania o górach to znajomi nie poszli z nim w góry bo nie mieli sił?
ja zaznaczyłam ze patrzyli w telewzor bo było tam dalej ze chcieli obejrzeć transmisję meczu..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słuchajcie a wiecie może gdzie jest sam arkusz zeby miec wglad ????? Teraz chce zaznaczyc moje odp z podstawy po prostu sobie je zapisac a potem jak juz beda rozwiazania to sobie sprawde jak mi poszło.Dlatego chce tak zrobic poniewać o 14:00 pisze rozszerzony i potem mogę zapomnieć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a w tym zadaniu z górami to znajomi nie wyruszyli z nim w góry bo nie mieli sił?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hotel dla zwierzat. prawidlowa odpowiedz.... pisala ze ma duzy dom itd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ogladali telewizje.. były mistrzostwa kraju
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
master napisał:
hotel dla zwierzat. prawidlowa odpowiedz.... pisala ze ma duzy dom itd
A TAK NIE BYŁO co wcześniej zrobiła? mi się wydaje ze co wcześniej...przed tym jak otworzyła...czyli chodzi o klub
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pytali co otworzyla a nie gdzie pracowała...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
poziom banalny. powyżej 90 proc na pewno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też zaznaczyłam o klubie. ;p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ogólnie trudne nie było. Ja miałam czteroletnia przerwę w nauce rosyjskiego (w średniej uczyłam się niemieckiego i angielskiego) i poszło mi całkiem dobrze. Zadowolona jestem. Tekst o Żeni mi się podobał .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wyruszyli w góry ponieważ oglądali mecz..chyba:D xD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
była prosta;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 12

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...