Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Są juz odpowiedzi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
postarajmy sie zebrac wszystkie odpowiedzi: w 1 za szkola publiczna byl tylko 1 i przedostatni w pulapkach sklepowych pierwsze bylo o melodii drugie o zapapchu bylo jeszcze o kolorach i kasie:) nie pamietam kolejnosci. z psem: stracila prace, pies mial nazwe od kulinarnego, dowiedziala sie jak sie opiekowac od specjalisty, nieznany kierowca, hotel dla zwierzat, z gorami: pojechal odpoczac, koledzy ogladali tv, nie wzial telefonu, zeby nie zamaznac chodzil, wiedzial jak postepowac bo byl czesto w gorach, znalezli go ratownicy gorscy, teraz kupi sobie nowe costam:) jakie byly jeszcze zadania?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie rozumiem pytan : wystarczy 15 ptk ? po co w ogole zdawac zeby miec 30 % a pytania które zadajecie do testu sa porażające. Jak się wybiera rosyjski do zdawania na maturze to wypadałoby sie pouczyc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bylo jeszcze dopasowac tytuly do tekdtów i prawda falsz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
omg napisał:
nie rozumiem pytan : wystarczy 15 ptk ? po co w ogole zdawac zeby miec 30 % a pytania które zadajecie do testu sa porażające. Jak się wybiera rosyjski do zdawania na maturze to wypadałoby sie pouczyc
Wypadało by
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zaznaczyłem, że oglądali telewizje, nie było, że oglądali mecz xD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z prawda fałsz to tylko 2 fałsze mialam: ze to nie bylo 1 raz organizowane i dostawali pensje nie na dniowki tylko za prace.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie przesadzajcie, uważacie, że matura zdana na poziomie np. 80% to zły wynik? I jeszcze pytanie - którą odpowiedź wybraliście w dopasowywaniu hasła reklamowego do ogłoszenia o tych specjalnych efektach, o menu dopasowanym do obchodznej imprezy itd.?
Ostatnio edytowany 14 maja 2010 r. o 13:14
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w tym z efektami napisalam, ze zwykle jedzenie w niezwyklych warunkach czy cos takiego:). jest gdzies juz arkusz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja tez tak zaznaczylem:) 2 fałsze masz racje Ewuniu:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
postarajmy sie zebrac wszystkie odpowiedzi: w 1 za szkola publiczna byl tylko 1 i przedostatni w pulapkach sklepowych pierwsze bylo o melodii drugie o zapapchu bylo jeszcze o kolorach i kasie:) nie pamietam kolejnosci. z psem: stracila prace, pies mial nazwe od kulinarnego, dowiedziala sie jak sie opiekowac od specjalisty, nieznany kierowca, hotel dla zwierzat, z gorami: pojechal odpoczac, koledzy ogladali tv, nie wzial telefonu, zeby nie zamaznac chodzil, wiedzial jak postepowac bo byl czesto w gorach, znalezli go ratownicy gorscy, teraz kupi sobie nowe costam:) jakie byly jeszcze zadania?
ok:) to tez pisalam ja:) wiec powiedzcie mi jeszcze czy tez tak mieliscie:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Ewa~ napisał:
ok:) to tez pisalam ja:) wiec powiedzcie mi jeszcze czy tez tak mieliscie:)
Myślę, że masz dobrze. Ja niestety zaznaczyłam, że w słuchaniu o piesku, że klub. ;/ Ogólnie uczyłam się rosyjskiego tylko w liceum przez 3 lata,a Wy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Macie juz chociaz arkusz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właśnie, jeśli ktoś już znalazł arkusz i odpowiedzi, niech napisze tutaj. Już nie mogę się doczekać!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ile mozna czekac... egzamin skonczyl sie o 11 a zaraz juz 14
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
myślę, ze dodadzą arkusze po rozszerzonej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mona napisał:
Ile mozna czekac... egzamin skonczyl sie o 11 a zaraz juz 14
a ma ktos zapisane odpowiedzi typy 1 zad np a b c ? bo ja tak spisalam i chciala bym sprawdzic bo odpowiedzi troche sie zejdzie. ;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
karolcia napisał:
a ma ktos zapisane odpowiedzi typy 1 zad np a b c ? bo ja tak spisalam i chciala bym sprawdzic bo odpowiedzi troche sie zejdzie. ;/
ale odp byly pomieszane abc. wiec o jakie zadane Ci chodzi? z psem i gorami takie bylo:) odp szukaj w wyzszych postach:P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niech opublikuja arkusz bo ciezko mi powiedziec co zaznaczylam jak by ktos mial dostep do odpowiedziach to piszcie bo ja to juz wszytskie strony przejrzalam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też już chyba wszystkie możliwe. ;/ Dlaczego musimy tak długo czekać? Wcześniej odpowiedzi pojawiały się szybciej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 12

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...