Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
HAHAHHA! Lidka czy inne, przeciez to dobrze ze pytaja ludzi z liceum. Przeciez w tych technixach to 3/4 nie zdaje. Mowisz ze stawiają na techniczne przedmioty? tylko ze do technicznych tez liczyc trzeba umiec a poza tym to na 30% kazdy homo sapiens powinien zdac. Chyba ze jestes reliktem sprzed ewolucji. Poza tym to jak mądrzy (czyt. matematycy) muszą pisać humana i jakoś jest to dla nich normalne to głupsi(czy. humaniści) tez powinni sie podstaw KRÓLOWEJ NAUK nauczyc !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to moze ty jestes taka madra i wiesz wszystko! chyba skoro sa 2 pkt to chyba 1 za cos musza dac ! prawda wez na logike,a ze4 napisałas na 100% to sie ciesz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wie ktos czy to zadanie z wykaanie ze gdy a>o to cos tam (otwarte zad) to dalo sie zrobic z delta??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
wie ktos czy to zadanie z wykaanie ze gdy a>o to cos tam (otwarte zad) to dalo sie zrobic z delta??
jasne, ze tak. tak jest najlepiej. delta wychodziła dodatnia, więc... udowodnione
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta matura była prostsza niż probna, która już byla łatwa. Nie ucząc się przed egzaminem zdalam na jakieś 70 %. I tak, wiem, że część wyników w internecie jest błędna, ale wiem, które zadania mam dobrze. Nie potrzebowałam też wyników żeby wiedzieć, że dwa ostatnie mi źle wyszły. Jestem licealistką, ale chodzę do klasy humanistycznej. I nie brałam korków, bo uznałam, że zdam maturę na 30%, a na ile wiecej to naprawdę nieistotne. Nie chcę obrażac kolegów, ale matura zdana lub nie nie zależy od zdolności (ja ich nie posiadam) ani od typu czy poziomu szkoły. Liceum czy technikum nie przygotuje nikogo do matury, jeśli ten ktoś nie włoży w to chociaż odrobiny pracy. Od choćby w przychodzenie na przynajmniej przychodzenie na zajęcia (bo uważam, że jeśli się już przyszło, to po coś). Prawda jest też taka, że w technikach razem z dodatkowymi przedmiotami macie dodatkowy rok. Ja chodzilam do klasy z ląciną (4 godziny) i greką. Mieliśmy więc średnio po pięć godzin więcej niż normalne klasy. To całkiem sporo, szczególnie jeśli się w klasie maturalnej ończy trzy razy o 15.40. No i nawet jeśli ktos ma korki czy chodzi do lepszego liceum, musi się więcej uczyć. W każdym razie więcej sie od niego wymaga. To tez zabiera dużo czasu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie rozumiem,czym Wy się rajcujecie.Połowa z Was,albo i 3/4 brała korki z matmy i rzeczywiście wstyd byłby gdybyście nie zdali.... No proszę-teraz wpisywać się kto nie brał???????I zdał-bo było banalnie proste....! A najlepiej dajcie znać jak będą wyniki....ciekawi mnie,czy będziecie tacy pewni swego.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ELOELO napisał:
HAHAHHA! Lidka czy inne, przeciez to dobrze ze pytaja ludzi z liceum. Przeciez w tych technixach to 3/4 nie zdaje. Mowisz ze stawiają na techniczne przedmioty? tylko ze do technicznych tez liczyc trzeba umiec a poza tym to na 30% kazdy homo sapiens powinien zdac. Chyba ze jestes reliktem sprzed ewolucji. Poza tym to jak mądrzy (czyt. matematycy) muszą pisać humana i jakoś jest to dla nich normalne to głupsi(czy. humaniści) tez powinni sie podstaw KRÓLOWEJ NAUK nauczyc !!!!
Bo technikum to niby gorsze tak?? Weś ty sie lecz człowieku;/ A i tu się z tobą nie zgodzę bo technicznych tylko dużo liczenia jest w technikum handlowym lub ekonomicznym więc nie wypowiadaj sie jeśli nie znasz realiów... I Zważ na to ze niektórzy już maja problemy id podstawówki więc jakim cudem nawet tak ,,proste'' zadania mają rozwiązać? Niektórym nawet korepetycje nie pomagają;/ Mi tam poszło dobrze ale zle oceniasz innych bo sam jestem w technikum i wiem jak to jest ...;]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja nie brałam korków i zdałam podstawową maturę bez żadnych wielkich powtórek na 90-96% i nie jestem na profilu matematycznym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co do technikum to zgadzam się z 100 % że kładą większy nacisk na egzaminy zawodowe u nas na przedmiotach zawodowych mówili " po maturę to do liceum a nie technikum tu macie zdać egzamin zawodowy"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja chodzę do technikum ekonomicznego i jeśli chodzi o przygotowanie do matury z matematyki to jest masakra. Nauczyciele na nas walili, bo my niby zawód musimy zdobyć i to ważniejsze. Sami nie daliśmy rady sobie tego przerobić i wyszło jak wyszło z podziękowaniami dla naszych kochanych nauczycieli, bo z mojej klasy nikt nie zdał tej matury, mimo to sądzimy, że była ona banalna, gdybyśmy chociaż trochę wiedzieli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Onka napisał:
Ja chodzę do technikum ekonomicznego i jeśli chodzi o przygotowanie do matury z matematyki to jest masakra. Nauczyciele na nas walili, bo my niby zawód musimy zdobyć i to ważniejsze. Sami nie daliśmy rady sobie tego przerobić i wyszło jak wyszło z podziękowaniami dla naszych kochanych nauczycieli, bo z mojej klasy nikt nie zdał tej matury, mimo to sądzimy, że była ona banalna, gdybyśmy chociaż trochę wiedzieli.
Właśnie całym czas o tym mowa a licealistom sie wydaje ze technikum to taki banał.. zgadzam się największy nacisk jest nakładany na przedmioty zawodowe i zawód! ale co zrobić ....;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
maturzysta sprzed 20 lat napisał:
Nie rozumiem,czym Wy się rajcujecie.Połowa z Was,albo i 3/4 brała korki z matmy i rzeczywiście wstyd byłby gdybyście nie zdali.... No proszę-teraz wpisywać się kto nie brał???????I zdał-bo było banalnie proste....! A najlepiej dajcie znać jak będą wyniki....ciekawi mnie,czy będziecie tacy pewni swego.....
Ja nie biorę korepetycji bo aby nauczyć się matmy wystarczy tylko odrobina chęci i wszystkiego samemu się można nauczyć Więc po co marnować pieniądze jak można je lepiej spożytkować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TEDI napisał:
Właśnie całym czas o tym mowa a licealistom sie wydaje ze technikum to taki banał.. zgadzam się największy nacisk jest nakładany na przedmioty zawodowe i zawód! ale co zrobić ....;/
Jejku zawsze był podział na Liceum Technikum.. Osobiście jestem w Liceum i uważam, że ja szłam do LO po to żeby móc potem iść na studia. Bo przecież wiadomo, że w Technikum oprócz zwykłych przedmiotów ma się też zawodowe a tym samym dla nauczycieli zwykłych przedmiotów to nie jest taka odpowiedzialność nauczać technikum bo zawsze jeśli nie zdają matury mają jeszcze technika. I to wstyd było by licealiście powiedzieć że nie zdał jakiegoś przedmiotu.. Bo przecież tylko po to idzie do LO Żeby kształcić się dalej.. Więc nie miejcie żalu do nas że my licealiści mówimy ze to było proste, gdyż my całe te 3 lata się do tego przygotowaliśmy:P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
taka matura na studiach to pikus!!!! wykladowcy na studiach sie zalamia jak zobacza wasz poziom edukacji i dopiero zaczna was gnebic ;]. powodzenia i duzo szczescia wszystkim zycze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...