Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
matura nie najgorsza ale niektóre zadania zabolały przemęczenie też dało się we znaki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo trudna... ;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No niektóre były straszne.. jak np 11 czy 7:P Ale ogólnie była do zrobienia:P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Potwierdzam... 7 i 11 zadanie były trudne... ale ogólnie myślę że dobrze poszło.. ;P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dosyć trudna i troche za późno... po podstawowej i tylu godzinach czekania o połowe gorzej się myśli..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taak ale myślę ze zawsze mogło być gorzej:D Ciekawa jestem tylko jak poszła większości.. bo od tego zależy czy się dostanę czy nie bo poszło mi średnio:P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
średnio:) niestety zadanie o niewidomej dziewczynce skopałam 2/5 eh i osatnie tez nie lepiej...z drugiej strony temat rozprawki mi sie podobał, więc wybrałam numer 1:D a zmęczenie pod koniec dało o sobie znać, fakt:/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gdzie widzieliście odpowiedzi do rozszerzonej? chociaż takie nieoficjalne, bo nie mogę znaleźć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hmm Opowiadanie o niewidomej dziewczynce przepraszam to co Ty pisałeś? Zależy czy szukasz samych odpowiedzi czy też całych rozwiązań Co do odpowiedzi to są tutaj: ######fakty.interia.pl/raport/matura-2010...ny,1474191,6486
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...