Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Matura 2010 WOS: ODPOWIEDZI, pytania i ARKUSZE

Utworzony przez ~ania~, 7 maja 2010 r. o 10:57 Powrót do artykułu
tez sie nie uczylem niestety. matura byla stosunkowo trudna, wymagala sporej wiedzy w niektorych dziedzinach (postacie, daty, organizacje terrorystyczne, troche mapki, umiejetnosc odczytywania sondazy itp), natomiast bylo tez pare latwych zadan (w tym praca banalna, i dopasowywanie nazw podanych w poleceniu) ; ) Ogolnie pozytywnie. )
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trudno jest określić czy była trudna czy nie.. jeśli komuś zależy na 30 % i odbębnił, to może nie była trudna..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
matura była WYJĄTKOWO prosta. wymagane były podstawowe wiadomości, które każdy maturzysta ( a tym bardziej wosista) powinien znać!! więc po co narzekać!? trzeba było się wcześniej przyłożyć i problemu by nie było..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
macie moze odpowiedzi z WOS-u ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
isiille napisał:
matura była WYJĄTKOWO prosta. wymagane były podstawowe wiadomości, które każdy maturzysta ( a tym bardziej wosista) powinien znać!! więc po co narzekać!? trzeba było się wcześniej przyłożyć i problemu by nie było..
Nie bądź tak hop do przodu;/ zobaczymy jak będziesz mieć wyniki czy będziesz taka/ taki cwana/ cwany ;/ ja alfą i omega nie jestem przygotowywałam się dość sporo ale nikt nie jest w stanie wszystkiego ogarnąć;/ według mnie była taka sobie ale "Wyjątkowo łatwa" to na pewno nie była;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy myslicie ze jesli w wypracowaniu opisalam korzyscy i rozwoj i sukcesy glownie w polskiej gospodarce a pominelam informacje o demokracji i wolnosciach po upadku komunizmu to wielka tragedia?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aga napisał:
Nie bądź tak hop do przodu;/ zobaczymy jak będziesz mieć wyniki czy będziesz taka/ taki cwana/ cwany ;/ ja alfą i omega nie jestem przygotowywałam się dość sporo ale nikt nie jest w stanie wszystkiego ogarnąć;/ według mnie była taka sobie ale "Wyjątkowo łatwa" to na pewno nie była;/
Popieram aga. Nie był to prosty egzamin. Jak będziecie mieć odp dajcie znać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisalam o gospodarczych..o tym ze w uni jestesmy, w nato, podalam przyklady za i przeciw, o ebzrobociu pisalam, o tym ze nie bylo nic na polkach, ze ze sluzba zdrowia sa problemy.... ale mimo wszystko podsumowalam ze odniosla Polska sukces... a o tescie co myslicie? jak dla mnie dosc trudny bylll.;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja w wypracowaniu na temat 1 pisałam bardziej o konstytucji, o obaleniu komunizmy, o przemianach gospodarczych, o reformie administracyjnej... Test. Porażka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a wiedzieliście jak się nazywa ten od uchodźców? dla mnie to jakieś pytanie z kosmosu.. i sie zastanawiałam 15 minut czy wpisać Ruanda czy Rwanda.. i wpisałam cholera źle... i jak przeczytałam tematy prac to sie na początku przeraziłam, ale później to tylko już pisanie aby dużo, coś tam w klucz na pewno sie trafiło jak dobrze że historia jeszcze przede mną
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
macie juz odpowiedzi gdziies?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dla mnie kosmiczna tez byla mapka afryki ;];]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Test był poprostu dramatem jak dla mnie.... same szczegóły i szczególiki.... żaden normalny człowiek by sie tego nie nauczył... Wyprracowanie było nawet nawet.... było przynajmniej o czym pisac...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
też przegieli z tą mapka. Ja wpisałam Rwande. Bardzo denerwuje mnie to, na przykładzie tej własnie mapki, że wpisujemy 4 rzeczy, dość trudne i tylko 2 pkt.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no ja się przez 3 lata nie uczyłam ani przed maturą nic. nie wiem po co wzięłam, tak żeby się sprawidzić.. może napiszcie swoje odpowiedzi.. ? porównamy coś (może zdaaaaam )
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chodzi mi podtsawy oczywiście z tymi odpowiedziami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pergam napisał:
WOS?! Ludzie którzy nie maja o tym pojęcia zdali by ... spodziewalem sie czegoś bardziej sk a plikowanego...
tak ośmieszacie tą maturę, a nawet poprawną polszczyzną nie władacie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wg mnie wos był naprawdę trudny.. niech każdy gada co chce ale wcale to proste nie było jak na PODSTAWĘ!!! podstawa to podstawa więc jakies zadania zamknięte powinny sie pokazać a tu NIC!! z tego co widac na podstawie ubiegłych kilku lat to lepiej zdawac rozszerzenie bo przynajmniej są teksty źródłowe..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja w wypr pisałam o demokracji i wszystkich zagadnieniach jej dotyczacych, o polityce zagr. , UE NATO RE i nie wiem poco ale tez o trojkacie weimarskim i gr. wyszehradzkiej:D zapomnialam całkowicie o gops wolnorynkowej ale tyle inny aspektow wymienilam ze myslę ze jakos się to wyrówna ;)test.. trudny troszkę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no gdzie te odpowiedzi!! halo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 7

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...