Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Matura 2010 WOS: ODPOWIEDZI, pytania i ARKUSZE

Utworzony przez ~ania~, 7 maja 2010 r. o 10:57 Powrót do artykułu
euroatom czy euratom?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~jaa~ napisał:
przeciez pisalo wyraznie ze karta narodow zjednoczonych... to na pewno NATO? nie wiem moge sie mylic.. nie jestem na 100% pewna
Tak w drugim punkcie ja tez miałam Nato raczej o to chodziło. a rok jaki daliście tam:)?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trudnyyy ten WOS wrrrrr:/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znalazł ktoś arkusz z odpowiedziami ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Karta Narodów Zjednoczonych - wielostronna umowa międzynarodowa powołująca do życia i określająca ustrój Organizacji Narodów Zjednoczonych. TO nie bedzie NATO tylko ONZ i rok 1945!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
nie była trudna, wystarczylo sie choc troche uczyc czego ja nie zrobiłam ale i tak napisalam w miare
Jak dla mnie była beznadziejna. Wypracowanie dalo sie napisac.. samo lanie wody... teskty też, ale testy ogolnie żal... Napisalabym tyle samo jakbym sie nic nie uczyła... ;/ Wogole jakaś dziwna forma tej matury była... nie było wszystkich działów... bez sensu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nimfadora napisał:
Jak dla mnie była beznadziejna. Wypracowanie dalo sie napisac.. samo lanie wody... teskty też, ale testy ogolnie żal... Napisalabym tyle samo jakbym sie nic nie uczyła... ;/ Wogole jakaś dziwna forma tej matury była... nie było wszystkich działów... bez sensu.
Zgadzam sie forma matury byla zaskoczeniem, calkiem inaczej niz w ubieglym roku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nom nie wiem jak to było łatwe to ja nie wiem co jest trudne?? ja przed egzaminem zrobiłam kilka arkuszy i żaden nie był tak trudny.. matma i polski banał ale wos na poziomie..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oczywiście rozszerzenie:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no kieeeedy odpowiedzi? ilez mozna czekac ((((((((((((
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie spodziewalam sie tak trudnego rozszerzenia. matry z zeszlych lat byly przewaznie porownywalne. ale ta byla jakas chora odskocznia. zabic sie to mawlo./
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak napisalam tylko "suwerenności" zamiast"suwerenności narodu" to mi uznają???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ta matura z wosu rozszerzonego była trudna! wręcz masakryczna... gorsza niż z przed roku... w ogóle miała całkowicie inną budowę niż zazwyczaj... ehhh.... ;///
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja tez tak napisalam. uznają
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozszerzenie bylo trudne..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale juz Władysław Geremek zamiast Bronisław mi nie uznaja nie? hehe;p ogolnie widze ze za kazde zadanie mam jakies tam punkty, troche ich stracilam no ale nie jest najgorzej...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na próbnej uzyskałam 50%, a teraz liczę na maksymalnie 80%. Na poziomie rozszerzonym oczywiście. Wystarczy być tylko inteligentnym!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Temty były tzn jednozdaniowe więc oceniane będą jak prace historyczne czyli na poziomy, konkretnie 3, gdzie trzeba było walić argumenty naszej tezy i kontrargumenty i argumenty 2 tezy wraz z kontrargumentami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no kiedy te odpowedzi z rozszerzenia tylko 7 zadań na razie i koniec
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szwajcaria to ustrój parlamentarno - komitetowy na bank a nie parlametarny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...