Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Matura 2011 angielski: ODPOWIEDZI i arkusze

Utworzony przez Seba, 6 maja 2011 r. o 11:25 Powrót do artykułu
Kacha, trzeba było iść do LO, a nie teraz marudzisz ;d tygodniowo angielski był 3-4
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja chodzę do technikum i mam dodatkowy język angielski dla technikum, więc znowu nie przesadzajmy że w technikum jest mało języka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podzielam zdanie Kasi. Sam z ang liczę na ponad 90%. Co do matematyki to dla mnie zadania były z kosmosu a kułem się jak cholera. =o
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak dla mnie to , że angielski jest od podstawówki nie ma za bardzo znaczenia , matematyka też i co z tego? Chociaż może tak trochę próbując się usprawiedliwiać przed samą sobą traktuje te dwa przedmioty w dwóch różnych kategoriach.W ten sposób , że angielski się nie umie z lenistwa a matematyki z 'wrodzonego kalectwa umysłu' ;> O.o Sama już nie wiem...Jak zaliczę na te 30 % to normalnie się nawrócę i zacznę chodzić do Kościoła ^^
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
właśnie sprawdziłam sobie odp i jestem załamana do bani a wszystko dla tego że nie nadążałam....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Angielski był zdecydowanie za łatwy w stosunku do matematyki.. mogli dać 3 razy trudniejszy a matme choć trochę łatwiejszą bo była gorsza niż myślałam :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Środkowy palec dla CKE i Minister Edukacji!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...