Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Matura 2011 chemia. Odpowiedzi, pytania, arkusze

Utworzony przez podkarpackie-podstawy, 18 maja 2011 r. o 16:43 Powrót do artykułu
http://www.echodnia.eu/apps/pbcs.dll/article?AID=/20110518/EDUKACJA/281171752 ale tylko 3 zadania
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kur** mać! Ja P******** kto to wymyślił? ta matura to dla wybranych jest, ciekawa jestem w jakim liceum był taki poziom z chemii zeby to napisać? Kto to układał?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chodziłam do dobrego liceum , dobrego korepetytora i bylam pewna ze sobie poradze jak rozwiazywalam zadania z tamtych lat! A tu du**** wielka!!!!!!!! Progi się nie obniza, bo starsi koledzy rzeczywiscie wskocza na nasze miejsce! A poza tym zawsze sie ktos znajdzie, kto napisal to na 90%.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moge powiedziec tylko Masakra:(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a mi poszło dobrze ))) jestem mega zadowolona.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja sie poryczałam jak wsyszłam z matury. Próbne pisałam na ponad 80 % a tu nie mogłam conajmniej 4 zadan rozwiązać. a reszty nie zdażyłam sparwdzić dokładnie. wiec porażka, żenada. Nienawidze cke. !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
może mi ktoś wrzucić zdjęcie odp pana Witowskiego bo niestety mam plik uszkodzony
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
masakra, to byl jakis koszmar!! good bye medycyno ((
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nienawidze cke!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozwiązałam masę zadań z chemi, przyłożyłam się do niej solidnie by teraz powiedzieć że chujowo mi poszło. Zmarnowałam i kasę na korki i swój czas bo ten arkusz był chujowy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za FRAJERNIA, zastanawiam się czy te deb***E z CKE rozwiązalyby te posrane zadania... Gówno by zrobili z nie zadania...czysty deb***IZM.!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To po jakiego grzyba zapieprzamy w szkole przez 3 lata, siedząc ,kując, i nie imprezując....po to żeby napisać matute jak ciolki...co z tego ze mam na koniec 5 czy 6...gówno to daje jak te Mośki i tak muszą coś dopieprzyć....zastanawiam się co oni ćpają. ?? :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
za mało czasu na tak TRUDNE ZADANIA.!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja pier... nienawidze chemii, matur i cke!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odnoszę wrażenie, że te cekaemy nie bardzo wiedza co piszą i jakie zadania układają. Ten problem dotyczy nie tylko maturzystów, ale i klasy III sp. Zadania dla małych dzieci jak dla szóstoklasistów. Więc do góry głowy maturzyści. To cekaemiści powinni się wstydzić, a nie wy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie przejmujcie się, ja również niesamowicie dużo poświęciła nauce, tysiące zadań, arkuszy, kursy, korki i wyszło mi z klucze witowskiego 75%.. weźcie przykład ze mnie i napiszcie e-mail do cke, co ja przed chwila zrobiłam i czuje sie duzo lepiej, choc wciaz brak perspektyw ( dla zainteresowanych matura@cke.edu.pl ,lecz nie wyzywajcie, pokazcie ze macie klase i napiszcie im nas wiecej tym moze bardziej powaznie do tego podejda.. w wymogach jest aby podac imie, nazwisko i adres, zeby odpowiedzieli..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
załamana napisał:
nie przejmujcie się, ja również niesamowicie dużo poświęciła nauce, tysiące zadań, arkuszy, kursy, korki i wyszło mi z klucze witowskiego 75%.. weźcie przykład ze mnie i napiszcie e-mail do cke, co ja przed chwila zrobiłam i czuje sie duzo lepiej, choc wciaz brak perspektyw ( dla zainteresowanych matura@cke.edu.pl ,lecz nie wyzywajcie, pokazcie ze macie klase i napiszcie im nas wiecej tym moze bardziej powaznie do tego podejda.. w wymogach jest aby podac imie, nazwisko i adres, zeby odpowiedzieli..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co napisalas, jesli mozna zapytac z ciekawosci ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LO1 napisał:
To po jakiego grzyba zapieprzamy w szkole przez 3 lata, siedząc ,kując, i nie imprezując....po to żeby napisać matute jak ciolki...co z tego ze mam na koniec 5 czy 6...gówno to daje jak te Mośki i tak muszą coś dopieprzyć....zastanawiam się co oni ćpają. ?? :/
Boże jak ja się ciesze że nie przepuściłam żadnej imprezy, że nie marnowałam czasu na korki a nad książką siedziałam 4 dni przed matura a nastrój po wyjściu z chemii był taki jak wasz przynajmniej nie mam czego żałować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
między innymi, czy ich celem było niszczenie ludziom marzeń, że byłoby to sprawiedliwe, gdyby wczesniejsze roczniki z ich prostymi maturami nie wskakiwali teraz na nasze miejsca, ze wlasnie matura z 2010 przy naszej jak podstawa wiem, przebija przez to spore rozgoryczenie ale do cholery mam prawo je czuć i wy też macie! walczmy o swoje! to byłoby sprawiedliwe, gdybyśmy wszyscy startowali z tego samego pułapu, a nie ludzie z ich wynikami typu 85% co na tamtą maturę było cienko wskakują na nasze miejsca! wiele z nas nie ma sobie nic do zarzucenia, a jedynie załuje tego jak wiele poswiecili na to, no bo do cholery cos jest nie tak gdy ktoś pisze wszystkie matury od 85 w gore a z tej najwazniejszej ma 75! dlatego jszcze raz powtórze walczmy o swoje, bo moj jeden e-mail pewnie niewiele zdziala, ale przed napisanie go czytalam multum wypowiedzi i widzę, że moje zdanie nie jest odosobnione! nie dajmy sobie nieszczyć marzeń i walczmy o swoje!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...