Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Matura 2011 historia. Odpowiedzi i pytania z historii

Utworzony przez mama, 18 maja 2011 r. o 08:41 Powrót do artykułu
stressik
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dzisiaj też jest matura z chemii
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Historia w tym roku była dosyć fajna,szło coś napisac,lepsza od WOSu ale na ile napisze to nie wiem,pisałem rozsz. ,pierwsza część była najgorsza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JAKIE BYŁY PYTANIA??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"około godz. 13 będziemy publikować arkusze" to ja jestem młot i nie widze ich, czy jeszcze nie upublikowali ? Zazwyczaj teksty zródłowe dobrze mi idą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W moim mniemaniu matura na poziomie podstawowym niezbyt prosta, w dodatku było dużo pytań o nieistotne dla biegu dziejów zagadnienia. Nic konkretnego n.t. choćby II wojny światowej. Generalnie jestem rozczarowana i niezbyt zadowolona. A i słyszałam, że rozszerzenie podobno nie takie trudne Pozdrawiam nielicznych niestety 'historyków"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszczaństwo dzieliło się w średniowieczu na 3 grupy , więc jak mieszczaństwo może być grupą mieszczaństwa , a ponadto żebracy to plebs
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Matura z historii 2012: przewodniki, arkusze, dyskusje, giełda pytań http://www.historia.org.pl/index.php/projekty/projekty/matura-z-historii/3058-matura-z-historii-2012-przewodniki-arkusze-dyskusje-gieda-pyta.html Jest to najpełniejsze kompendium wiedzy dla maturzysty z historii w polskim internecie. Wszystko w znanym portalu i za darmo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...