Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Matura 2011 - j. polski. Odpowiedzi, pytania, arkusze

Utworzony przez maturzysta, 4 maja 2011 r. o 12:11 Powrót do artykułu
TRAGEDIA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tekst średni, wypracowanie przeciętne. ALe ogólnie to nie była trudna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
może popiszmy jakie odpowiedzi udzieliliśmy?;D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
np. które zaznaczyliście w zadania z odpowiedziami a b c d albo np ktore wybraliscie tam co sie X zaznaczalo. Ja wzielam odpowiedz C - ironię. a w tych z X to 1 i 2
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie strasz Marek tą matmą !!!!!!!!!! tak bardzo się boje ! :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co napisaliscie w tym co trzeba było zdanie przyporzadkowac bo ja w kolejnosci 3,2 a w nastepnym dałem X w pierwszym i w drugim trzecie zsoatwiłem puste
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to napisz jakie udzieliłeś odpowiedzi i zobaczymy czy miliśmy podobne.. co miałeś z polaka i ile proc z próbnych matur?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak w pracy trzeba było opisać związek Justyny i Ziemiewicza, i jak był on odbierany przez innch, a nie charakterystykę Justyny :|
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A w pierwszym co wpisaliscie bo ja ze stanowi wprowadzenie do dalszej czesci tekstu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja tak samo zaznaczylam: c a w tym zadaniu z X 1 i 2
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no to tak jak ja w pierwszym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja zaznaczylam: c - ironia. tamz tym X to srodkowe a tam z numerami zdan to 1,2. a w a b c.. to z tego co pamietam c d e.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no ja tez c d e w tym zadania ;p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odpowiedzi moje:) czemu służą słowa w cudzysłowach - chodziło o ironię 2. 3 zdania i pisać numer do odpowiedniej funkcji czy coś takiego :3,2 3. Chyba 5 podpunktów, ja zaznaczyłam 3 tzn cde 4. słowa łączące : tak więc, jednak
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja tak samo odpowiedzialem jak m
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kij napisał:
ja zaznaczylam: c - ironia. tamz tym X to srodkowe a tam z numerami zdan to 1,2. a w a b c.. to z tego co pamietam c d e.
ja tak samo jak kolezanka "kij" ;d mam nadzieje ze bedzie dobrze:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale powiem wam ze wypracowanie zawaliłem i niestety jestem 1 w kolejce do nie zdania..... pisałem ze matka nie odnosiła sie z jakas tam bulwersacja gdyz sama w młodosci dopuszczała do zdrad i nie wyciagała konsekwencji dot justyny napisałem ze popadła w obłed i powielała jak zenek błedy rodziców a o elżbiecie ze fgottowa była rozstac sie z zenonem byle by tylko dziecko justyny na tym nie ucierpiało i na tym konczy sie moja wypowiedz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja zrobiłam tak samo jak Ty To akurat było proste i na pewno jest dobrze A w tym pierwszym z a,b,c,d zaznaczyłam d....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://matura2011.latwy.pl arkusze i odpowiedzi z jezyka polskiego !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a jak to jest jak w pracy pomyliłam się zamiast Zenon napisałam Zygmunt zaliczą mi pracę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 8

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...