Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Matura 2011 matematyka: Odpowiedzi, arkusze z matematyki

Utworzony przez Drugoklasista, 5 maja 2011 r. o 12:12 Powrót do artykułu
No i gdzie ten arkusz!?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z dupy wzięli te zadania. Masakra
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
arkusz bedzie jakos o 13:30 na cke.edu.pl zadnaia byly takie sobie, niektore zamkniete sprawily mi trudnosc i ostatnie otwarte a tak to ok mysle ze 80% jest mozliwe:D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na szczęście, Kamilo z III LO w Lublinie, w programie matematyki dla szkoły średniej nie ma najmniejszego elementu analizy matematycznej, więc pociesz i uświadom kolegów i koleżanki, którzy zdają poziom rozszerzony, że nie muszą obawiać się całek. Chyba, że wybierają się na studia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trudne było? Jak pierwsze wrażenie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam za rok mature, nie jestem zbyt dobra z tego przedmiotu, czekam na arkusz zobczymy ..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no i gdzie te arkusze ;/; /; /????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja pierdziu. probne matury i zeszloroczna proste ze nie wiem co a nam musieli dowalic. jakie wyszlo wam prawdopodobienstwo ?? 18/49 czy 16/49
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no i gdzie te arkusze ;/ ????????????????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
matura była banalna. takie zadania to my w gimnazjum robiliśmy. obudzona w srodku nocy znam odpowiedzi na wszystkie zadania. niestety to byl tylko sen. za rok bedzie lepiej;]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mi 18/49 a tobie ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://matura-2011.ulinks.net odpowiedzi już są jak wam poszło ?:>
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
matura była masakryczna !!!!!!!!!!!!!!!!!! co oni robia z ludzi ????????? ;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pisalam rok temu mature z matematyki. Byla prosta jezeli chodzilo o matematyke. Ale no fakt trzeba bylo sie uczyc na bierzaco. Co do tej widze ze nie zaciekawa byla matura. powodzenia aby chociaz na 30% wiekszosc miala.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
była na pewno trudniejsza niz w zeszłym roku, ale dałam rade:D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co to kur*a mialo byc chyba ich troche glowa boli ! ta pierwsza matura byla owiele łatwiejsza !!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
maturaaa napisał:
co to kur*a mialo byc chyba ich troche glowa boli ! ta pierwsza matura byla owiele łatwiejsza !!!!!!!!!!
w h** ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mi nie sprawiła większych trudności - ale może to dlatego, że jestem z matinfu Wspołczuję humanom, bo było dużo na myślenie ... Mówcie jakie mieliście rozwiązania z tego co pamiętacie w zadaniu z drogą wyszło mi 28 km - i to jest prawidłowa odp na 100%, w prawdopodobieństwie wyszło 16/49 - i też to jest prawidłowa odpowiedź
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
18/49 wiec moze dobrze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dajcie spokoj jakas masakra. nie kazdy jest do cholery matematykiem!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 9

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...