Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Matura 2011 matematyka: Odpowiedzi, arkusze z matematyki

Utworzony przez Drugoklasista, 5 maja 2011 r. o 12:12 Powrót do artykułu
Jak jesteś kujon to dla ciebie łatwe! Poza tym trochę skromnosci by nie zaszkodziło
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
poje**ni !! kur** w zeszłym roku taki banał!! TO CI co nie zdali w zeszłym roku maty to naprawdę tłuki w porównaniu z naszą matura!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Była masakryczna! tak samo ja jak i reszta mojej klasy była załamana po tej matmie...To ma być podstawa?? ;//
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To o wy tu jeszcze robicie geniusze?! Zaraz się wam rozszerzenie zaczyna. Matura była trudna i tyle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
matura matematyka 2011 trudna .. troche niesprawiedliwe nie mielismy wielomianów i wogole wszystko bylo uzasadnic .. a ten okrag i prosta,,,, mialy byc rownania a tu co jedna nierownosc ... zal... probna o wiele latwiejszaa..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja pier***e.. jednym słowem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to miało być? Jeśli chcą aby wiele osób nie zdało to się im udało. Nie wiem czy w ogóle zdam, a gdy robilśmy na matematyce mature z tamtego roku miałam 60%! To jest jedno wielkie nieporozumienie.......!;/;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja zaluje ze nie urodzilam sie rok wczesniej!!!! to co w tym roku wyprawiaja to masakra!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po ch*** mi ta matematyka, przez nia tylko pewnie mature opier***e... w chuju to wszystko mam ide pic
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Banalna matura. Płaczą tylko Ci, którzy nie byli przygotowani, humaniści zapyziali. Dobrze Wam tak, więcej miejsc na studia dla mat-fizów. So much win biedaky.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i tobrze. przynajmniej nie bedzie takiego tłoku na studiach. Mature nie kazdy musi zdac. Tym bardziej jak jest w szkole gdzie nie przerobiono wielomianów.. zenada
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie wiem jaki był sens dawać w tym roku jeszcze trudniejszą mature, skoro w tamtym przy prostej maturze nie zdalo tyle osób;/ tylko jakieś chu** mogli wpasc na taki "mądry pomysł"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TA MATURA BYLA WIELKA PORAZKA TE PYTANIA JAK Z KOSMOSU . WOGOLE JAKIES J*BNIETE TO WSZYSTKO...ZAL.PL
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
M A S A K R A ! W życiu tak trudnej matury nie widziałam...;/;/Przegieli trochę. W zeszłym roku dali taką prostą a w tym roku...szkoda gadać..jak to była podstawa to ja n ie chcę wiedzieć jaki kosmos był na rozszerzeniu..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Masakra Trudna naprawdę Współczuję ,,humanistycznym" umysłom...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sebastian napisał:
Banalna matura. Płaczą tylko Ci, którzy nie byli przygotowani, humaniści zapyziali. Dobrze Wam tak, więcej miejsc na studia dla mat-fizów. So much win biedaky.
wez spier na rozszerzenie co tu jeszcze robisz? ja bylam przygotowana a napisałam cienko i wiele osob tak ma. Ciekawa jestem jak ty polski napisałes albo jak język napiszesz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
maturzystka napisał:
M A S A K R A ! W życiu tak trudnej matury nie widziałam...;/;/Przegieli trochę. W zeszłym roku dali taką prostą a w tym roku...szkoda gadać..jak to była podstawa to ja n ie chcę wiedzieć jaki kosmos był na rozszerzeniu..
Liczę na jakieś 80%, to i tak kiepsko. Spadam na rozszerzenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niedość że wymyślili sobie maturę z maty, to jeszcze taką ułożyli że zamiast 3 godzin musiałabym pisać ją jakieś 5, ku*&a czasu mi brakło, trudna jak cho$#%a, a jeszcze u mnie na sali było chyba z 7 osób które nie zdały w ubiegłym roku, a tamta matura była poprostu banalna, że tak powiem z palcem w d#@$e bym ją zdała, bez wyciągania kalkulatora ;p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kurcze, powinni robić te matury z myślą o osobach , które NIE POTRAFIĄ MATMY..;/ Super..przez to że nie umiem matmy,nie pójdę w tym roku na studia? ? No bez jaj...................;/;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
AKURAT NIE JESTEM ZAPIZIALA Z MATMY ALE TE ZADANIA MNIE ZALAMALY KOMPLETNIE. WSZYSTKO PRZERABIALISMY ATU TAGI GNOJ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 9

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...