Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Matura 2011 matematyka: Odpowiedzi, arkusze z matematyki

Utworzony przez Drugoklasista, 5 maja 2011 r. o 12:12 Powrót do artykułu
Zdawałam mature w tamtym roku i nie zdałam porazka bo sie nie uczyłam ... w tym poprawiałam matura była trudniejsza przyznam ale były tez banalne zadania tak jak i w tamtym roku wiec nie dramatyzujcie zawsze mozna zgonic ze w tamtym była łatwiejsza hmm zobaczymy na wyniki kto sie uczył to zda a kto olał no to nie zda proste ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem po rozszerzonej matematyce. Przygotowywałam się tylko do podstawowej matury. Poszła mi naprawdę nieźle, ale większość ludzi z mojej klasy szacują 60-80% z podstawy (wyszli z założenia-"byle zdać"). Uczyliśmy się tylko do rozszerzenia, a tam jednak robi się trochę inne zadania;p. Tegoroczna matura podchodziła mi pod rozszerzenie i może dlatego dobrze mi się ją pisało. Faktycznie współczuję ludziom po podstawie. Ale wy raczej potrzebujecie tylko zdać. No, chyba, że ktoś chce iść na medycynę w Krakowie to ma już większy problem. Trzymam za Was i za siebie kciuki!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moim zdaniem co niektóre osoby przesadzają , matura z matematyki była podobna do zeszłorocznej wiem bo pisałam ja w tamtym roku . Nie rozumiem mówienia , że w tamtym roku zdali bo była łatwiejsza , skoro wiele zadań było na tej samej zasadzie . Po prostu uczyć się wam nie chce i nie ma nic wspólnego profil ja byłam na humanistycznym a zdałam maturę z matematyki .No ale jak komuś się uczyć nie chce to każda wymówka jest dobra . A może tak zacznijcie się uczyć a nie narzekać , cały rok na 2 z matmy a potem oczekują że zdadzą bez przygotowania .Bez urazy dla ambitnych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy tylko mnie sie wydaje że coś w tych odpowiedziach nie pasuje ? 23 powinno być C. a nie D. 3+4+5=12 12/3=4 25. pytanie od kiedy 72- 2*(-3)2 = 49-18 ? wtf ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"72- 2*(-3)2 = 49-18 ? wtf ?" - ponieważ 7 do kwadratu - 2 razy -3 do kwadratu = 49 - 2 razy 9 = 49- 18 = 31 )
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 9 z 9

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...