Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Matura 2011 polski - odpowiedzi, pytania, arkusze z polskiego

Utworzony przez Reformaster, 4 maja 2011 r. o 15:01 Powrót do artykułu
Jak wrażenia po polskim maturzyści? Pozdrawiam. I LO im. Juliusza Słowackiego w Chorzowie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
RZEŹ taka jest matura z polskiego w tym roku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wypracowanie akurat udało sie zajebsicie. Wiersze nie wymagające znajomości lektur. To lubie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
.Nie było tak źle, nadrobiłam granicą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla mnie coś nie bardzo 30% powinnam mieć, ale na więcej niż 40% nie liczę. Ciężko było. Z czytania ze zrozumieniem jak narazie naliczyłam 8 lub 9 punktów. Ciekawe co dalej...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
powiem tak. temat wypracowania trudny nie był, fragmenty były dosyc czytelne, ale jeżeli chodzi o test.. masakra. pytania nie dotyczyły o tyle do czytania ze zrozumieniem, o ile znajomości struktur.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zaniedługo biologia i chemia na poziomie rozszerzonym Trzeba się szykować Korepetycje brałem sobie z http://forum.biomist.pl bo tam za darmo uczyli więc moge zaszaleć z matmy też nauczycielka tam Ci może pomóc . Więcej informacji o darmowych korepetycjach przez chata tutaj: http://forum.biomist.pl/potrzebujesz-korypetycji-z-biologii-badz-chemii-t88.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak dla mnie wypracowanie było możliwe:P Byłam przygotowana na coś gorszego... Mimo to jestem zadowolona z dzisiejszej matury.. Zobaczymy jutro matematykę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja jestem oburzona. Bo w części pierwszej, na samym początku było napisane, że w zadaniach zamkniętych zaznacz jedną poprawną odpowiedź Dlatego też nie rozumiem jakim prawem w zadaniu nr 5 pojawiło się "zaznacz właściwe odpowiedzi", a (przynajmniej dla mnie) było to pytanie zamknięte. WIec ktorego polecenia mielismy "sluchac"?? Podobny problem z zadaniem nr 9 bo z tego co kojaże to w poleceniu bylo "zaznacz odpowiedz, opowiednia rubryke" czy cos w tym stylu. w kazdym badz razie sugerowalo, ze jest JEDNA odpowiedz a byly dwie... Kto układał ten test? Gratuluje logiki. Pozdrawiam. Maturzystka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie, podstawa to jakieś nieporozumienie. zawsze były teksty praktycznie filozoficzne, a tu? przyjazny tekst o komunikacji, rozmowie i słuchaniu. wiersze banalne, a temat z Granicą.. to w gimnazjum moja siostra na trudniejsze tematy pisze. naprawdę, niektórzy jeśli mówią, że to było trudne, powinni się chyba zastanowić czy we właściwym czasie podchodzą do matury. na rozszerzeniu to dopiero trzeba było się wysilić. choć też motyw tańca był jeszcze do przyjęcia. i mogło być 'trudno' a nie 'ciężko' :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Według mnie test był bardzo prosty, ale wiadomo.... każdemu pasi co innego. Gdy przeczytałem temat wypracowania(z Granicy) pomyślałem, ze spoko pojdzie, ale gdy przyszlo co do czego to musialem sie nameczyc. Niby łatwa lekturka, ale sam temat gdyby chciec konkretnie zglebic sie w to jaki wplyw mialo rozne postrzeganie Justyny na relacje bohaterow.... taki sobie. No, ale jakoś sie nadziobało mam nadzieje tych punktow. Pozdrawiam i dozobaczenia na matmie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szczere kondolencje dla rodziny. Czytając artykuł, trochę dziwnie się czułam, ponieważ sama miałam jechać dziś na maturę samochodem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
matura elegancko prościutka;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
matura straszna! kto to układał?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy to nie dziwne, że 11 stycznia br. OKE w Poznaniu dała niemalże identyczny temat z 'Granicy' na próbną maturę? Uważam, że to troszeczkę niesprawiedliwe. Albo raczej podejrzane. Temat brzmi: "na podstawie fragmentu 'granicy' zofii nałkowskiej scharakteryzuj relacje Ziembiewicza z Elżbietą i justyną. Odnosząc się również do relacji społecznych bohatera ukazanych w powieści, zinterpretuj jego postawę w kontekście moralnego przesłania utworu. "
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba się było uczyć tępe strzały, zamiast teraz biadolić Pozdrawiam mgr inż.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i co,lepiej Ci teraz jak pobluzgałeś złamasie? Przypomnij sobie jak ty srałeś w gacie przed swoją maturą. I nie jesteś jedynym MGR INŻ. w tym kraju,więc się tym nie chwal.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co w przypadku gdy ktoś przez pomyłkę zaznaczył ze wybrał temat I a pisał temat II ?? :/ bo chyba tak zrobiłem :/// nie wiem jak to sie stało, chyba ze stresu :/ czy praca będzie wgl oceniona, czy Ci ludzie z CKE to rzeczywiście takie potwory ze dostane 0 % ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Siemanko Maturzyści! Powiem tak- nie ma co się cykać z tą maturą. Polski zdać- to pestka (mówię to jako kobieta obecnie urzędująca na politechnice). Musielibyście prace mieć na prawdę bez sensu by matura była oceniona na mniej niz te 30%. Proponuję aż tak bardzo nie przeżywać- wiem, trudne to będzie w realizacji, ale na prawdę, matura to bzdura! Później czeka was taki egzamin co pół roku, więc czas sie przyzwyczaić.:)Pozdrawiam i powodzenia na królowie nauk! :)Czołem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zaznaczą za ciebie właściwy temat i tyle. Nie są potworami ani maszynami :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...