Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Matura 2011: Wyniki w internecie (CKE, system OBIEG)

Utworzony przez Koleszka, 30 czerwca 2011 r. o 10:06 Powrót do artykułu
Ja zdałem, wyniki sprawdziłem na oke krakow. YEAH!! haha Ide zaraz na browara gdzies na miasto, trzeba to jakos uczcić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zdałam obowiązkowe ;P gegry niestety nie ale najważniejsze ze mam świadectwo pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://p
Ostatnio edytowany 8 lipca 2011 r. o 12:42
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja zdalem polski na 64 % matme na 36% i ang na 50% oraz gegre na 44%.jest git
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie ciekawe wyniki z matmy, bo zajebiście trudna była rozszerzona
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No matura nie załatwa - moze angielski spoko, ale matma podchwytliwa,polski dla mnie tragiczny, niektóre rozszerzenia np z gegry, wosu czy matmy trudniejsze niz zwykle bo średnia znacznie niższa np od roz. historii uważanej za trudniejszy przedmiot... u mnie matma 86% (6pkt straciłem za same głupie błedy rachunkowe których nie moge sobie darowac , angielski 94%, a gegra rozszerzona 75% - nie jest tragicznie ale czy za dobrze? Tylko jeden przedmiot rozszerzony brałem bo jestem(byłem) w technikum i nie łatwo brac sie za coś więcej :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No matura nie załatwa - może angielski spoko, ale matma podchwytliwa,polski dla mnie tragiczny ale ogólnie słabo wypadł, rozszerzenia np z gegry, wosu czy matmy trudniejsze niż zwykle bo średnia znacznie niższa niż zwykle ... u mnie matma 86% -6pkt straciłem za same głupie błędy rachunkowe których nie mogę sobie darować , angielski 94%, gegra rozszerzona 75% - nie jest tragicznie ale czy za dobrze? Tylko jeden przedmiot rozszerzony brałem bo jestem(byłem) w technikum i nie łatwo brać się za coś więcej :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...