Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Matura 2012: Matematyka (odpowiedzi, arkusz)

Utworzony przez Ciekawski, 8 maja 2012 r. o 09:17
No i gdzie jest ten arkusz? Jakoś go niewidzę. A jestem ciekaw.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawski napisał:
No i gdzie jest ten arkusz? Jakoś go niewidzę. A jestem ciekaw.
po co Ci na ten akrusz patrzeć jak Ty nawet nie umiesz do 9,00, 170 min dodać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tja, arkusz o godzinie 9. Jak ktoś napisał niech poda odpowiedzi z zamkniętych i otwartych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
koko koko matma spoko )
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bardzo proste, wszystko to przecież powtórki, wystarczyło sobie tylko przypomnieć najprostsze obliczenia... żartuje...zje***e...:/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w otwartuch to w pierwszym mi wyszło ze X=15 i b=23 a w drufim zadaniu to 134m3
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wynik z prawdopodobieństwa to 17/42?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to chyba był jakiś żart...... zadania z kosmosu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja w tym zadaniu z losowaniem dalem 11/47
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
17/49 Jest dobrze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Omega = 49 Zdarzenie A= (1,6) (2,3) (2,6) (3,2) (3,4) (3,6) (4,3) (4,6) (5,6) (6,1) (6,2) (6,3) (6,4) (6,5) (6,6) (6,7) (7,6) P(A) = 17/49
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i gdzie te ku*** odpowiedzi i arkusz ?! piepszona sciema
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a mi wyszło 16/49 bo zapomniałam wypisać zdarzenie (6,0). Ale ogólnie była łatwa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakie (6,0)???! przecież w tym zbiorze były cyfry od 1 do 7..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale gówniana strona, mają być odp z matmy a jest arkusz z polskiego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tu macie arkusz do matematyki http://pliki.echodnia.eu/pdf/matura2012matematykaarkusz.pdf
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20120508/MATURA2012ODPOWIEDZI/120509638 tutaj macie arkusz. http://fakty.interia.pl/raport/matura-2012/news/matura-2012-arkusze-i-rozwiazania-z-matematyki,1792464,7352 a tutaj odpowiedzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zdałam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy można zamieścić inną wersję ?? bo były grupy i odpowiedzi się nie zgadzają
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jako trójkowa uczennica z matmy mogę z całą odpowiedzialnością powiedzieć ze maturę można było spokojnie zdać rozwiązując sobie tylko arkusze z poprzednich lat. A dlaczego? Otóż kilka zadań powtórzyło się (zadanie z ciągami, zadanie odnośnie pociągów, prawdopodobieństwo, równanie i nierówność), w których treść była niemalże taka sama a jedynie dane inne. Arkusze z poprzednich lat pozwalają wyćwiczyć sobie pewne schematy (tzw pewniaki) które pojawiają się regularnie co roku! Rozwiązanie kilku arkuszy pozwoliło mi napisać ta mature na ponad 70% Pozdrawiam tegorocznych Maturzystów:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...